Ретрит для тренерів
Виїзне навчання для тренерів, які працюють з чоловіками-батьками або бажають почати працювати з ними, збагативши арсенал своїх семінарів-тренінгів темою: "Basic-принципи для батька", або пройшовши підготовку в якості модератора групи розвитку батьківських якостей і навичок для чоловіків за курсом "Основи батьківства"

УМОВИ УЧАСТІ
- Організатор (ГО "Міжнародний Центр Батьківства") бере на себе наступні витрати: трансфер з м. Києва (м. Академмістечко) до пгт. Клавдієво-Тарасове (табір "Зміна") і в зворотньому напрямку; проживання та харчування в таборі "Зміна" на час проведення ретриту.
- Учасник має: зареєструватись, шляхом заповнення даної форми; компенсувати вартість роздаткових матеріалів, яка складає 150 грн.

ЗОБОВ'ЯЗАННЯ
З боку Організатора: Тренер, після проходження навчання,отримає методичний матеріал для самостійного викладання тем, за якими він пройде навчання на Ретріті. Так само, тренер отримуватиме дистанційний консультативний супровід у викладанні матеріалів отриманих від ГО "Міжнародний Центр Батьківства"
З боку Тренера: провести щонайменше три семінари-тренінги за матеріалами ГО "Міжнародний Центр Батьківства", впродовж 2018 року.
З боку Модератора Групи Розвитку: провести щонайменше одну групу для чоловіків-батьків за курсом "Основи батьківства", впродовж 2018 року.
Ім'я *
Your answer
Прізвище *
Your answer
Місто *
Your answer
Моб. телефон *
Your answer
Оберіть напрям навчання *
Ім'я і Прізвище особи, яка може вас рекомендувати *
Your answer
Посада особи, яка може вас рекомендувати *
Your answer
Моб. телефон особи, яка може вас рекомендувати *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy