Nezmeškejte začátek workcampové sezóny 2019
Workcampy na léto 2019 budeme zveřejňovat v polovině března. Chceš se včas dozvědět, kdy odhalíme více než 2000 dobrovolnických projektů na léto? Napiš nám svůj e-mail už teď a my ti dáme včas vědět! Případné dotazy o workcampech zodpovíme na: workcamp@inexsda.cz.

Zapojit si se můžeš samozřejmě také jako vedoucí na workcampech v ČR. Včas ti pošleme pozvánku na infoschůzku, kde se dozvíš o roli vedoucího mnohem víc. S dotazy se můžeš obracet na: campleaders@inexsda.cz.

Jméno a příjmení *
Your answer
E-mailová adresa *
Your answer
Město *
Každoročně pořádáme informační setkání pro nové dobrovolníky a zájemce o vedení workcampů v Praze, Brně, Hradci Králové a Olomouci a dalších městech. V případě dostatečného zájmu můžeme setkání uspořádat třeba i ve tvém městě.
Your answer
Věk *
Většina projektů je otevřená dobrovolníkům až od 18 let, ale každoročně máme v nabídce i workcampy pro mladší dobrovolníky (14-17 let).
Your answer
Zajímám se o *
Required
Chtěl/a bych vyjet na workcamp *
Required
Mám zájem o to stát se vedoucí/m workcampu v ČR *
Jaký byl campleader na tvém workcampu? Zorganizoval skvělý program během víkendu, dokázal pomoci v krizových okamžicích, motivoval při práci? Myslíš, že bys to zvládl/a taky, nebo dokonce lépe? Přihlas se do Vzdělávacího cyklu pro vedoucí a podílej se na workcampech u nás v Česku! Více informací na: http://www.inexsda.cz/cs/clanek/vedeni-workcampu
Mám zájem o účast na informačním setkání pro nové dobrovolníky *
Zaujala tě možnost vyjet do zahraničí jako dobrovolník nebo vést workcamp v ČR, ale nejsi si jistý/jistá, co pro to musíš udělat? Chceš vědět jak to na workcampu funguje? Vše potřebné se dozvíš na informačním setkání: https://inexsda.cz/cs/clanek/info-setkani.
Chci odebírat měsíční newsletter INEX-SDA *
Pokud už ti náš newsletter chodí, zaklikni prosím "NE".
Vyplněním tohoto formuláře souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním osobních údajů obsažených v tomto formuláři pro účely informování o začátku workcampové sezóny a vedení workcampů INEX-SDA v souladu se zákonem 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů. *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service