Τα στοιχεία που καταχωρείτε στην παρούσα φόρμα θα χρησιμοποιηθούν από τους διοργανωτές για τις ανάγκες της εκδήλωσης. Η εκδήλωση θα βιντεοσκοπηθεί και θα αναρτηθεί στο κανάλι του ΕΒΕΘ και του ΣΕΒΕ στο YouTube. Κατά την εκδήλωση θα γίνει λήψη φωτογραφιών. Για την επεξεργασία των δεδομένων σας, την πολιτική απορρήτου και τα δικαιώματα του Υποκειμένου των Προσωπικών Δεδομένων μπορείτε να ανατρέχετε στην ιστοσελίδα του ΣΕΒΕ, www.seve.gr.