Registracija į koncertą "Simfonija iš Šiaurės Jeruzalės" Biržuose
Spalio 3 d. 18:30 val. Biržų kultūros centre (įėjimas iš kiemo pusės, Rinkos g.).
Laikantis LR vyriausybės nustatytos tvarkos, bus reikalingas Galimybių pasas arba ES skaitmeninis skiepų sertifikatas. Būkite pasiruošę jį parodyti.
Registracija nėra būtina, bet rekomenduotina dėl vietų rezervacijos, taip pat jei išaiškėjus COVID, susisiekti.

Lietuvių ir žydų draugystei įprasminti ir Holokausto 80-mečiui atminti skirtame unikaliame kūrinyje klasikinė muzika persipins su lietuvių ir hebrajų folkloro motyvais. Šią išskirtinę muzikinę kelionę atliks Šv. Kristoforo kamerinis orkestras kartu su įvairiais kviestiniais klasikos, džiazo ir folkloro atlikėjais. Koncerto metu scenoje vienu metu iš viso pasirodys net 30 atlikėjų, tarp jų ir svečias iš Izraelio - Artimųjų Rytų styginiais instrumentais grojantis multiinstrumentalistas Yaron Cherniak.

Pagrindinis koncerto Biržuose rėmėjas – Lietuvos kultūros taryba. Koncertą organizuoja – Biržų žydų istorijos ir kultūros draugija, VšĮ „Prabudimo orkestras“.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Koncertas yra nemokamas. Jeigu norėtumėte paremti šį Holokausto 80-mečiui skirtą muzikinį projektą, daugiau informacijos rasite: www.orkestras.org/simfonija. Taip pat bus galimybė paremti ir koncerto metu.
Vardas ir pavardė *
Telefono numeris *
El. paštas *
Jei atvykstate ne vienas (-a), kito asmens vardas ir pavardė
Kito asmens (jei vyksta kartu) telefono numeris
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy