Registracija į seminarų ciklą „Įvadas į VGTU veiklas“. (Registruodamiesi būtinai paspauskite mygtukus kitas ir pateikti).
Anotacija. Seminarų ciklas vyksta 4 dienas per visą rudens semestrą.

2019-09-06 I DIENA Į V Y K O
Universiteto vykdomos veiklos: studijos.
Edukacinių kompetencijų grupė. Dėstytojo vaidmuo studijų procese. Modulio kortelės: sąsajos tarp dalyko rezultatų, studijų ir vertinimo metodų.
IS priežiūros paslauga.
Wifi, el. paštas, VPN ir kt. infrastruktūros paslaugos.
IT aptarnavimo paslauga.
Virtualios mokymosi aplinkos Moodle galimybės.
Nuotolinių studijų organizavimo tvarka, įgyvendinimas ir galimybės.

2019-09-13 II DIENA Į V Y K O
Biblioteka.
Bibliotekos paslaugos dėstytojams: leidinių užsakymas ir pratęsimas, studijų modulio atsinaujinimas ir kitos paslaugos.
Mokslo produkcijos registravimas ir vertinimas: mokslinių publikacijų registravimas eLABa sistemoje, mokslo publikacijų vertinimo pagrindiniai mokslo metriniai rodikliai Scopus ir Web of Science duomenų bazėse.
Studijų organizavimo tvarka.
Studijų programų įgyvendinimas, tobulinimas. Su studijomis susiję vidinės tvarkos teisės aktai ir kiti dokumentai. Studijų programų dalykų kortelės forma, reglamentuojantys dokumentai, kaita ir atnaujinimo svarba. SPK veikla, akreditacija, naujų programų kūrimas. Vykdomos apklausos. Metodinės priemonės.

2019-11-19 III DIENA
Universiteto misija, vizija, tikslai, uždaviniai, teisės, specifika, valdymas, veiklos.Trys pagrindinės universiteto misijos: mokslo, studijų, poveikio regionui. Universiteto išskirtinumas. Vaidmuo ir pasiekimai tarptautinėje erdvėje, reitingai, karjera.
Universiteto įvaizdis. Įvaizdžio formavimo strategija, principai ir kanalai. Esama situacija. Vizija. Bendravimas ir bendradarbiavimas su žiniasklaida. Įrankiai universitetui pristatyti.
Universiteto vykdomos veiklos: mokslo veikla. Mokslo politika, prioritetinės mokslo kryptys. Mokslo produkcija ir jos vertinimas.
Universiteto vykdomos veiklos: ryšiai. Bendradarbiavimas. Socialiniai partneriai. Tarptautiškumas. Mainų galimybės, realybė ir nauda. Dėstytojų ir studentų mainai. Užsienio studentai.

2019-11-21 IV DIENA
Inovacijų veikla. Užsakomieji mokslo darbai ir su moksline veikla susijusios paslaugos. Nacionaliniai ir tarptautiniai mokslo projektai. Konferencijos: dalyvavimas ir organizavimas. VGTU teikiamos paslaugos mokslininkams.
Universiteto infrastruktūra. VGTU studijų ir mokslo infrastruktūra, studijų miesteliai, valdomas universiteto turtas.
Papildoma veikla universitete. Sportas ir menas.
Pasirinkite seminarų ciklo datas *
Seminarų ciklo vieta
Vardas, pavardė *
Your answer
Fakultetas *
Your answer
Katedra *
Your answer
El. pašto adresas *
Your answer
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy