INOVAČNÍ HUB PŘEROV PRO OBCE, VELKÉ FIRMY, VĚDECKÉ A VÝZKUMNÉ INSTITUCE, NEZISKOVÉ ORGANIZACE A DALŠÍ ODBORNOU A ŠIRŠÍ VEŘEJNOST
Vážená paní, vážený pane,

pro Přerovsko se připravuje projekt "Inovačního Hubu" primárně na podporu začínajících podnikatelů a malých a středních podniků (nejen) v inovativních a kreativních oborech. Cílem je podpořit inovační ekosystém, vytvořit místo, kde se budou střetávat nápady, podnikavost, chytré hlavy a šikovné ruce.

Hub pomůže rozvíjet podnikání, inovovat jej, spolupracovat s byznysem, výzkumem i vědou. V hubu bude prostor pro vývoj. A hlavně tam nikdo nebude sám. Kromě zařízení, kanceláří, coworku nebo třeba sdíleného software najdete v hubu taky podporu a zázemí. To vše můžete nyní pomoci tvořit.

Rádi bychom do vytvářeného inovačního ekosystému zapojili i Vás – představitele municipalit, velkých firem, vzdělávacích a výzkumných institucí, profesních a zaměstnavatelských organizací či neziskového sektoru. Obecně ale rádi přivítáme každého se zájmem o inovace a rozvoj regionu.

Věnujte prosím dotazníku pár minut, bude to i Váš hlas, který dá projektu smysl a tvar.

Děkujeme.

Inovační centrum Olomouckého kraje

PS: Se všemi údaji bude zacházeno v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů (www.inovaceok.cz)

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Jaký typ subjektu zastupujete? *
V jaké oblasti nebo oboru se pohybujete? (můžete zvolit i více odpovědí) *
Required
Uvítali byste, kdyby ve Vašem regionu vzniklo inovační centrum, které by podporovalo rozvoj podnikání, začínající podnikatele a firmy, vytváření a přenos inovací a celkově inovační ekosystém v regionu? *
Jaké aktivity a služby byste v tomto centru uvítali? (můžete zvolit i více odpovědí) *
Required
Co podle Vás v regionu chybí pro úspěšné fungování inovačního ekosystému? Co by se mělo v regionu rozjet? (můžete zvolit i více odpovědí) *
Required
O jaký typ spolupráce byste ve Vašem regionu měli zájem? (můžete zvolit i více odpovědí) *
Required
Co z inovačního hubu byste využili pro Vaši firmu, organizaci nebo obec? (můžete zvolit i více odpovědí) *
Required
Pokud Vás napadá cokoli, co by Vám ve Vašem podnikání, v jeho inovaci, pomohlo a čím by mohl být Inovační Hub pro Vás přínosem, prosím napište nám to.
Pokud máte zájem s námi dále spolupracovat, zanechejte nám tu prosím Váš kontakt (jméno; email; název firmy nebo organizace; případně telefon).
Děkujeme.  
Dotazník je realizován v rámci projektu Smart Akcelerátor Olomouckého kraje II (reg. č. CZ.02.2.69/0.0/0.0/18_055/0016626), který je spolufinancován Evropskou unií.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy