Відкриті дані Чернігова_Реєстрація

OpenUp в рамках проекту RAPID відкриває сезон тематичних data talks.

26 листопада о 14:00 відбудеться онлайн-дискусія про відкриті дані в Чернігові. Під час заходу буде представлено аналіз відкритих даних, які оприлюднює Чернігівська міська рада, а також обговорено рекомендації щодо покращення ситуації.

Для участі в заході потрібно зареєструватись до 26 листопада. Після реєстрації не потрібно підтвердження. Просто переходьте за посиланням і доєднуйтесь до зустрічі https://us02web.zoom.us/j/85902475899

14.00 Вступ. Знайомство. Інформація про проєкт RAPID. ( Надія Бабинська-Вірна)

14.15 - 14.30 Результати моніторингу оприлюднення Чернігівською міською радою публічної інформації у форматі відкритих даних (Павло Пущенко )

14.30 - 14.45 Перспективи впровадження політики відкритих даних в Чернігові (представник Чернігівської міської ради)

14.45 - 15.00 Приклади практичного використання відкритих даних в містах України

15.00 - 15.20 Обговорення та розробка рекомендацій для міської ради щодо відкритих даних

Подія організована в рамках проекту RAPID, що реалізується за підтримки відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні, а також у партнерстві з Американськими Радами і програмою Open World Ukraine.
Погляди учасників заходу не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
ПІБ *
Організація, яку представляєте *
Електронна пошта *
Контактний номер телефону *
Чому бажаєте відвідати захід?
Відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» даю згоду на обробку моїх персональних даних з первинних джерел у такому обсязі: 1) ПІБ, електронна скринька та контактний номер телефону, 2) використання персональних даних, що передбачає дії володільця бази щодо обробки цих даних, в тому числі використання персональних даних відповідно до їх професійних чи службових або трудових обов’язків, дії щодо їх захисту, а також дії щодо надання часткового або повного права обробки персональних даних іншим суб’єктам відносин, пов’язаних із персональними даними (стаття 10 зазначеного Закону). *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy