Barevný podzim uvnitř nás | Střílky podzim 2017
Závazná přihláška - vyplňte prosím zvlášť pro každého účastníka včetně všech dětí
Plakátek akce
Jméno *
Your answer
Příjmení *
Your answer
Datum narození
MM
/
DD
/
YYYY
Telefon *
Your answer
Adresa *
Your answer
Mail *
Your answer
Kategorie *
Poznámka k přihlášce
Your answer
Podmínky organizátora
CELKOVOU PLATBU ZA AKCI zasílejte NEJPOZDĚJI do 29. září 2017 na číslo účtu 213175488/0300 (ČSOB) pod variabilním symbolem 20170610, do poznámky uveďte jméno přihlášené osoby. Je možné zaslat platbu i za více přihlášených najednou – v tomto případě uveďte do poznámky jména všech osob, za které platíte.
Požadujete-li doklad k platbě, kontaktujte prosím účetní spolku - Pavla Sarasvatí Šnelcerová, email: pavla.snelcerova@gmail.com.

Berte prosím na vědomí, že spolek Jóga v denním životě Prachatice nenese odpovědnost za kvalitu zprostředkovaného ubytování. V případě nespokojenosti s ubytováním řešte prosím stížnosti na místě se zástupcem organizátora akce a odpovědnou osobou ubytovacího zařízení.

Pořadatel si vyhrazuje právo vyloučit dítě z tábora v případě závažného porušení táborového řádu a nedodržování pokynů vedoucích bez nároku na vrácení účastnického poplatku. Pořadatel rovněž nenese odpovědnost za škody prokazatelně způsobené dítětem. Strava na táboře je vegetariánská, přizpůsobená běžnému jídelníčku, schválená zdravotníkem.

Organizátor bude akci mediálně dokumentovat a sdílet fotografie na sociálních sítích.

Souhlasím s podmínkami *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms