Rudens svētku dalībnieka anketa
Čau! Vai esi jau tā pa īstam izbaudījis rudeni?
Mēs ticam, ka rudens ir ne tikai par krāsainajām lapām, ķirbju zupām un siltām zeķēm, bet par visa tā labā, ko mums sniedz šis gadalaiks, piedzīvošanu kopā ar SAVĒJIEM. Tādēļ mēs, SAVĒJIE, aicinām Tevi pievienoties Rudens svētku svinībām!
KAD? 1. novembrī ("Kultūras krustpunktu" ietvaros)
KUR? LKA dārzā
CIKOS? Plkst.16.00
KĀ? Aizpildi anketu, sagatavo kādu rudens velti (ābols, ķirbis, kartupelis, pīlādzis utt.), kas būs Tava ieejas biļete, ķer aiz rokas draugus un nāc!
Vārds, uzvārds *
Your answer
Tu esi *
Ja Tu esi LKA students, kurā programmā un kurā kursā studē?
Your answer
Kas gan būtu Rudens svētki bez tirgus? Vai Tu kaut ko radi savām rokām un vēlētos to pārdot mūsu svētku tirdziņā? (Varbūt Tu adi zeķes, cep kūciņas, gatavo ievārījumus ziemai, glezno, šuj vai darini jebko citu?) *
Ja uz iepriekšējo jautājumu atbildēji apstiprinoši, kas ir tas, ko Tu gribētu pārdot? Atstāj arīdzan savu kontaktinformāciju (tālruņa numuru un e-pasta adresi)!
Your answer
Rudens svētkos būs iespēja izkustināt gan ķermeni, gan prātu, tādēļ mēs piedāvajam Tev iespēju pieteikt savu komandu 4 cilvēku sastāvā, ar kuriem kopā Tu vēlies aktivitātēs uzstādīt vislabākos, visrudenīgākos rezultātus. Tu, protams, drīksti nākt arī viens, jo ķirbis parūpēsies par to, lai Rudens svētku aktivitātēs Tev būtu komandas biedri! *
Ja iepriekšējā jautājumā norādīji, ka Tev būs sava komanda, kas būs Tavi trīs komandas biedri? (Vārds, uzvārds, kurss un programma)
Your answer
Vai Tev ir kādi jautājumi, ierosinājumi vai neskaidrības?
Your answer
Paldies! Tiekamies pavisam drīz mūsu akadēmijas Rudens svētkos! Tavs #ĶirbjaSkatuPunkts
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service