Setkání k oživení vnitrobloku 17. prosince 2018 - elektronické pokračování
Vážení sousedé,

vnitroblok Halasova - Matěchova - Na Strži - U Strže je součástí vašeho bydlení. Podle některých názorů by však jeho fungování mohlo být výrazně lepší. Tato anketa má za cíl zjistit názory sousedů, kteří vnitroblok sdílí. Jakým způsobem funguje vnitroblok dnes a jak by mohl fungovat do budoucna?

Dne 17. prosince proběhla ve vnitrobloku první debata, které se zúčastnilo přibližně 25 obyvatel přilehlých domů. Akce proběhla ve spolupráci MČ Prahy 4, spolku Bieno, který se zabývá obnovou vnitrobloků, a Sousedů nad strží. Anketa je pokračováním setkání PRO NEPŘÍTOMNÉ. Dává vám možnost promluvit i když jste nemohli dorazit osobně. Zvolte odpovědi na následující tři otázky nebo doplňte svůj podnět. Podněty vycházejí výhradně z diskuse obyvatel na setkání 17. prosince 2018. Na základě výsledků vznikne žebříček. Rozhodnutí, do čeho se případně pustit, zůstává dále na diskusi mezi vámi, vedením domů a městskou částí Praha 4, která je většinovým vlastníkem pozemků.

PROSÍM VYPLŇTE NEJPOZDĚJI DO 20. LEDNA 2019. POTÉ BUDE HLASOVÁNÍ UKONČENO. Výsledky najdete na www.vnitrobloky.cz/halasova a od Sousedů nad strží.

Děkujeme za vaší spolupráci, spolek Bieno, Sousedé Nad strží a MČ Praha 4.

Email address *
1) HODNOTY. Čím je pro vás dvůr důležitý a přínosný? Jaké jsou jeho hodnoty? Prosím zvolte nejvýše 3 možnosti.
2) PROBLÉMY. Co vám na dvoře vadí? Co by se mělo řešit? Prosím zvolte nejvýše 3 možnosti.
3) NÁPLŇ A ČINNOSTI. Co by se na dvůr hodilo? Co byste tam rádi dělali? Prosím zvolte nejvýše 3 možnosti.
Přáli byste si ještě něco dodat?
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service