"Шлях 2019"
Змагання-забава “Шлях” - це масовий спортивний щорічний захід для сімей з дітьми, метою якого є популяризація активного відпочинку на природі, спільного та цікавого відпочинку для всієї сім’ї РАЗОМ!

Участь у забаві «Шлях» приймають команди у складі 4-х осіб, незалежно від статі, віком від 5 років. Команди можуть складатися з членів однієї сім’ї, родини, клубу, класу, студентської групи і сформуватись на місці проведення забави за взаємною згодою у день заїзду. Всі етапи учасники забави «Шлях» проходять у складі однієї команди. Кожен учасник несе особисту відповідальність за безпеку життя і здоров’я, поведінку, збереження власного та спільного майна, порядку в колибі, таборі. За команду відповідає капітан.

Цього року програма забави буде складатися з орієнтування, подолання смуги перешкод, велозабав, забав вправних стрільців, перегонів на човнах, альпійської гірки, майстер-класів, забав та конкурсів біля ватри.
Початок змагань 1.06 9.00 і до 2.06 14.00. Але приїздити можна з п"ятниці вечора 31.05, вивчити територію, подихати свіжим повітрям, познайомитись, поспівати біля ватри і не запізнитись вранці на старт)

Додаткова інформація:

Проїзд учасників забави або своїм транспортом, або маршрутним автобусом " Львів – Гори" або "Львів - Зіболки - Жовква" проводиться з Автостанція № 2, вул Б. Хмельницького, 225
Проживання:
- у колибах - безкоштовно для учасників "Шляху", за кошти, отримані від Департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА, учасником конкурсу соціально-культурних проектів на 2019 рік ГО "Львівська малеча".
Харчування:
- самостійне приготування їжі на вогнищі.
Учасникам забави мати з собою:
-спальний мішок
-спортивний одяг, що закриває лікті і коліна, зручне взуття
-миску, ложку, горнятко
-предмети гігієни
-казанки, спорядження для вогнища та харчі (для самостійного приготування їжі)
-дощовик
-документ, що засвідчує особу.

Організатори:
Туристичний табір «Росинка», турклуб «Волоцюги» ДЦТСЕ, ГО "Львівська малеча"
Партнер - Департамент соціального захисту населення Львівської ОДА
Назва Вашої команди
Your answer
знайомте з Вашою командою (нехай і не повною, знайдемо компанію вже на місці)(учасники, запис починаємо з капітана)
Your answer
контакти: електронна пошта
Your answer
телефон
Your answer
запитання, можливо, маєте спитати щось додатково..
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service