Резервація приміщення Молодіжного центру
За допомогою цієї форми можна зарезервувати приміщення Львівського обласного молодіжного центру для проведення заходу.

Перед тим, як приступати до резервації рекомендуємо переглянути Календар Заходів за посиланням: http://goo.gl/fHI548 аби уникнути накладок з іншими подіями. Врахуйте, що різниця між закінченням і початком нового заходу має мати не менше 15 хвилин, аби попередня організація мала час прибрати за собою, а ви - організувати простір.

                                                          ПРАВИЛА РЕЗЕРВАЦІЇ:   

1. Резервувати приміщення потрібно не менше, ніж за 4 дні (96 год) до проведення заходу.  

2. Зарезервувати регулярну подію можна максимально на 3 місяці вперед від дати резервації.

3. Часовий діапазон проведення заходу - 10:00 - 20:30. Інтервал між заходами повинен становити не менше 15 хв.

4. Організатори повинні прийти не пізніше, ніж за 15 хв. до початку заходу та мають 15 хв в межах заходу  для прибирання (підмести підлогу, поскладати стільчики, забрати речі, поскладати предмети на місце, винести сміття).

5. Організатори на час проведення заходу несуть повну відповідальність за стан приміщення та обладнання і повинні після проведення заходу прибрати, підмести (віник та совок у кладовій)  та винести сміття. (найближчі контейнери знаходяться на вул. Валова).

6. У разі скасування заходу організатори повинні повідомити контактну особу  (095 16 392 46, Сашко) якомога раніше, але не пізніше, ніж за 24 години. В іншому випадку вони погіршать свою репутацію та будуть занесені до "чорного списку" та в подальшому їм може бути відмовлено у співпраці.

Наразі приміщення Центру надається на безоплатній основі. Підтвердження або відмову резервацій буде надіслано на електронну пошту, яку ви вкажете, заповнюючи цю форму. Якщо Ви не отримаєте відповідь протягом 36 годин з моменту резервації на електронну пошту -  просимо зателефонувати за номером  095 16 392 46, (Сашко) .


                      Перелік заходів, які не можуть бути проведені у Молодіжному центрі:

1.    Політичні події (ті, які проводяться політичними силами, зокрема з елементами агітації)
2. Релігійні події (ті, які можуть мати елементи міжрелігійної ворожнечі);
3. Заходи, які порушують чинне законодавство України
4. Заходи, в складі яких є прояв дискримінації та порушення прав людини
5. Заходи, які пропагують асоціальні явища (наприклад, продаж алкогольних напоїв)
6. Заходи тих організацій, які порушили правила користування приміщенням Центру та домовленості
7. Бізнесові заходи, які передбачають мережевий маркетинг та грошові вкладення
8. Бенкети
9. Заходи, реалізувати які технічно неможливо, несуть загрозу для оточуючих, створюють надмірний шум, неадекватне поводження та перешкоджають діяльності іншим
10.  Заходи, які порушують правила резервації

Для резервації доступний зал максимальною місткістю 40 сидячих місць (розміщення "театр"). Для користування під час проведення заходів доступні: проектор, 40 стільців, фліпчартна дошка, акустичні колонки, ноутбук, чайник, маркери. Організатори повинні самостійно подбати про забезпечення кава-перерв (печиво, вода, чай, кава, цукор), роздаткових та розхідних матеріалів (ручки, блокноти, папір для фліпчартів, тощо).

Заходи, які були зарезервовані менше ніж за 24 години до дня проведення - розгляду не підлягають та автоматично будуть вважатись відхиленими.

Звертаємо увагу, що у Молодіжному центрі КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЕНО ВЖИВАТИ АЛКОГОЛЬНІ НАПОЇ ТА НАРКОТИЧНІ РЕЧОВИНИ, а також перебувати у нетверезому стані! Просимо повідомляти про це учасників, оскільки у разі порушення відповідальність будуть нести  організатори та будуть занесені до "чорного списку організацій".

Під час заходів працівники та волонтери Молодіжного центру можуть робити фото для розміщення інформації про заходи, що відбуваються у приміщенні Молодіжного центру на сторінках та для звітності. У разі небажання, організатори повинні повідомити працівника Молодіжного центру до початку проведення заходу.

                                                                    ❗️ ВАЖЛИВО ❗️
Організатори самостійно відповідають за залучення учасників, тренерів та волонтерів заходів і проєктів, для яких роблять резервацію приміщення Молодіжного центру.

ВСІ заходи, без винятку, які проходять у Молодіжному центрі, підлягають резервації через цю реєстраційну форму!

P.S.
Проведення заходів у Молодіжному центрі на безоплатній основі, однак, якщо ви маєте можливість і бажання зробити негрошовий внесок, можете подарувати канцтовари: фліпчарти, маркери, ручки, стікери, блокноти, скотч, які можна буде використати для подальших молодіжних проєктів.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy