Registrace k osobní účasti na besedě „Volby a klima: co by měla dělat nová vláda?“
Úterý 7. 9. 2021, 15:00 – 17:00 hod. sál 206, II. patro, Akademie věd ČR, Národní 3, Praha 1

Budeme rádi, když se zaregistrujete, protože v těchto dnech máme problém odhadnout počet účastníků besedy a rádi bychom při tom poskytli i drobné občerstvení. Pokud se chcete účastnit pouze on-line, registraci, prosím, nevyplňujte.

Besedu organizují Komise pro životní prostředí AV ČR, Centrum pro dopravu a energetiku a Společnost pro trvale udržitelný život

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Jméno *
Příjmení *
Organizace
Odpověď není povinná
Souhlas s podmínkami účasti *
Na akci je nutné doložit: negativní RT-PCR test starý nejvýše 7 dní nebo negativní POC (tzv. antigenní) test starý nejvýše 72 hodin (nebude uznán od zaměstnavatele) nebo prodělání laboratorně potvrzeného onemocnění covidem-19 v době ne delší než 180 dnů přede dnem konání akce nebo očkování proti covidu-19, přičemž od poslední dávky vakcíny (druhé u dvoudávkových vakcín, první u jednodávkových vakcín) musí uplynout nejméně 14 dní.(Test na místě lze absolvovat pouze na žádost zaslanou do 3. září 10:00 na e-mail : vitkova@ssc.cas.cz). Po celou dobu konání debaty je nutné mít nasazený respirátor bez výdechového ventilu min. třídy FFP2 (KN95 / N95).
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Univerzita Karlova, Centrum pro otázky životního prostředí. Report Abuse