Informační meet-up (livestream): Studium v zahraničí
🎓 Pojď zjistit, jaké jsou tvoje možnosti bakalářského nebo navazujícího magisterského studia v Dánsku či v Holandsku. Zúčastnit se můžeš buď osobně na schůzce v naší pražské kanceláři, nebo se připoj online z klidu tvého domova. Povídat si budeme přibližně hodinu a půl a zodpovíme veškeré dotazy.

✅ Po dokončení této registrace s tebou automaticky budeme počítat a nejpozději jeden den před termínem schůzky ti ještě pošleme informace o místě konání či o způsobu připojení k online vysílání.

❗ Poznámka 1: ➡️ Vzhledem k aktuální epidemiologické situaci v Praze budou až do odvolání veškeré informační schůzky probíhat pouze online. Navazující individuální "one to one" schůzky bude možné absolvovat po domluvě osobně nebo přes videocall.

❗ Poznámka 2: ➡️ Od října 2020 budou informační schůzky už pouze smíšené - tj. v rámci jednoho informačního setkání (live streamu) probereme jak Dánsko, tak Holandsko. Jedná se totiž o velmi podobné vzdělávací systémy, které jsou si navzájem alternativou v mnoha směrech. Reagujeme tak na stále častější požadavek zájemců o informace k oběma zemím.
Email address *
Jaká země tě zajímá? *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Czech-us v.o.s.. Report Abuse