11.07.2018: Otwarte konsultacje: ByteLab forEach()
Interesujesz się elektroniką? Słyszałaś/łeś o Arduino, ale nigdy nie miałaś/łeś okazji z niego skorzystać? Interesują Cię projekty realizowane przy pomocy Bare Conductive? A może jesteś profesjonalistką/profesjonalistą i dążysz do pogłębienia wiedzy? Weź udział w otwartych konsultacjach i zacznij realizować własne pomysły w oparciu o instalacje elektroniczne!

Zapraszamy na otwarte konsultacje, w których udział wziąć może każdy, niezależnie od swojego wykształcenia i poziomu kompetencji. Podczas spotkania Anna Widera, programistka z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu instalacji interaktywnych, odpowie na pytania uczestników, będzie służyła radą w sprawie ich projektów, a także zaprezentuje działanie Arduino. Konsultacje przeznaczone są dla osób, które chcą przetestować sprzęt, poszerzyć swoją wiedzę, poznać osoby o podobnych zainteresowaniach i twórczo spędzić czas.

Na konsultacje można przyjść o dowolnej porze, udział jest bezpłatny, prosimy jednak o wcześniejsze zapisy.

Ten formularz zapisu umożliwia zapisanie się na konsultacje 11.07.2018.

***

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

Dokonanie skutecznej rejestracji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych Uczestnika zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych.

Dane przetwarzane będą wyłącznie na potrzeby związane z realizacją projektu Medialab Katowice, w tym jego promocją i informowaniu o nim, w czasie jego realizacji oraz po jego zakończeniu. Administratorem danych jest instytucja Katowice Miasto Ogrodów. Zgodnie z art. 32 ustawy o ochronie danych uczestnikowi projektu przysługuje min. prawo do żądania informacji o celu, zakresie i sposobie przetwarzania jego danych osobowych, dostępu do danych osobowych, żądania uzupełniania, uaktualnienia, zmieniania tych danych, otrzymywania informacji o udostępnianiu jego danych osobowych wskazanym podmiotom. Podanie danych osobowych w zakresie wskazanym w formularzu jest warunkiem udziału w projekcie.

Imię *
Your answer
Nazwisko *
Your answer
Email
Your answer
Miejscowość *
Your answer
Czym zajmujesz się na co dzień? *
Your answer
Czego oczekujesz od konsultacji? *
Your answer
Czy chcesz otrzymywać newsletter Medialabu? *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service