SVOZ TŘÍDĚNÉHO ODPADU OD DOMU (plast a papír)
Vážení spoluobčané,
pro efektivní nakládání s komunálním odpadem město Roztoky zajistilo a již disponuje nádobami pro bezplatný adresný sběr tříděného odpadu.
K dispozici máme nádoby o objemu 240 l na plast (barva žlutá) a 120 l na papír (barva modrá).  Pokud, platíte poplatek za svoz komunálního odpadu a máte zájem o zapůjčení těchto nádob, vyplňte prosím následující formulář. Po registraci budete vyzváni k podpisu smlouvy o zápůjčce nádob v kanceláři vedoucího odboru životního prostředí Ing. Pavla Flenera a obdržíte zapůjčené nádoby.
Připomínáme, že nádoby jsou určeny pro svoz tříděného odpadu pouze z rodinných domů a budou domácnostem zapůjčeny bezplatně na dobu 5ti let.
Po uplynutí této lhůty se stanou jejich vlastnictvím. Nárok na zapůjčení nádob má jen domácnost, která má uhrazený poplatek za likvidaci odpadů v souladu s Obecně závaznou vyhláškou o místních poplatcích č.2/2020. V jednom čísle popisném, pokud obsahuje více bytových jednotek, bude uspokojena pouze jedna domácnost. Každý zájemce/domácnost obdrží max. 2 ks (1 nádobu na plast + 1 nádobu na papír nebo jednu z nich dle vlastního výběru).
Umístit nádoby je možné jedině na pozemku patřícímu k rodinnému domu. Na veřejný pozemek je možno umístit nádoby pouze v den svozu tříděného odpadu.  Předjednaný den svozu je čtvrtek.
V první etapě, tj. v měsících lednu až březnu 2022, bude svoz prováděn najatou službou – společností FCC. Vzhledem k možnosti využití pouze velkého svozového vozu nebude možno v této etapě zajíždět do ulic Kroupka, Mühlbergerova (část kolmá na ul. Husova), Na Pískách, Olbrachtova, Plavidlo, Pod Čakovem, Potoky, Rýznerova, U Zastávky, Únětická (horní část), V Chatách (zajíždí se k viaduktu), Vltavská, Za Cihelnou a Za Potokem. V druhé etapě, tedy po dodání vlastního svozového vozu, které město objednalo s dodací lhůtou do konce března 2022, budou sváženy i tyto ulice.

Pro registraci pokračujte vyplněním formuláře níže.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Příjmení *
Jméno *
Ulice *
TRVALÉ BYDLIŠTĚ  PRO SMLOUVU  (tam kde jste hlášeni, nejedná se o adresu umístění nádoby)
č.p. *
TRVALÉ BYDLIŠTĚ  PRO SMLOUVU  (tam kde jste hlášeni, nejedná se o adresu umístění nádoby)
Město *
TRVALÉ BYDLIŠTĚ  PRO SMLOUVU  (tam kde jste hlášeni, nejedná se o adresu umístění nádoby)
PSČ *
TRVALÉ BYDLIŠTĚ  PRO SMLOUVU  (tam kde jste hlášeni, nejedná se o adresu umístění nádoby)
telefon: *
Pro zpětný kontakt a případné SMS notifikace
RČ: *
Nutné pro přípravu smlouvy o zápůjčce
Vyberte o jakou nádobu(y) máte zájem *
Níže prosím vyplňte, o kterou z nabízených variant máte zájem. Zvolit můžete svoz obou komodit, nebo jen jednu. V případě, že již nádoby máte, zvolte variantu "vlastní nádoba".
Required
Zadejte adresu umístění nádoby pro plast
uveďte prosím adresu (ulici a č.p.) , kde bude nádoba připravována k pravidelnému svozu. Nežádáte-li svoz plastu, ponechte prázdné
Zadejte adresu umístění nádoby pro papír
uveďte prosím adresu (ulici a č.p.) , kde bude nádoba připravována k pravidelnému svozu. Nežádáte-li svoz papír, ponechte prázdné
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy