Ilustrowana Publikacja Psychoedukacyjna "Zaraz stanie się coś strasznego..."
Zachęcamy do pobrania Ilustrowanej Publikacji Psychoedukacyjnej „ZARAZ STANIE SIĘ COŚ STRASZNEGO. Pierwsza pomoc dla osób zmagających się z OCD i ich rodzin”. W tym celu prosimy o podanie adresu e-mailowego, na który zostanie wysłana publikacja w formacie pliku pdf.

Ilustrowana Publikacja Psychoedukacyjna powstała w ramach Inkubatora Innowacji Społecznych realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego. Chcielibyśmy dowiedzieć się, kto jest zainteresowany tego rodzaju publikacjami, jak podoba się Ilustrowana Publikacja i jaki ma wpływ na odbiorców.

Na podany przez Państwa adres e-mailowy zostanie wysłana elektroniczna wersja (plik pdf) Ilustrowanej Publikacji Psychoedukacyjnej oraz dwa linki do dwóch ankiet, które bardzo prosimy wypełnić (jedną przed przeczytaniem publikacji, a drugą – po jej przeczytaniu). Ankiety pomogą nam nanieść ewentualne poprawki i dostosować ją do czytelnika.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych:
Podany przez Państwa adres e-mailowy zostanie wykorzystany jednorazowo i usunięty z bazy od razu po przesłaniu publikacji, nie będą Państwo w późniejszym czasie otrzymywać od nas żadnych wiadomości. Bazą mailową zarządzają pracownicy Fundacji Pracowni Badań i Innowacji Społecznych "Stocznia", którzy nadzorują testowanie Innowacji.

UWAGA!
Publikacja jest wysyłana ręcznie, raz dziennie. W związku z tym nie otrzymają Państwo od razu po podaniu adres mailowego wiadomości zwrotnej. Bardzo prosimy o cierpliwość.

-----------------------------------------------------------------
W razie jakichkolwiek wątpliwości lub nieotrzymania e-maila z publikacją psychoedukacyjną - zapraszamy do kontaktu:
Adam Chabiera
E-mail: achabiera@stocznia.org.pl
Tel.: 22 100 55 98.
-----------------------------------------------------------------
http://terapiapoludzku.org/
https://stocznia.org.pl/
https://www.innowacjespoleczne.org.pl/
-----------------------------------------------------------------

Email address *
Submit
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service