Zapisy na Stolemika 2018
Email address *
Nazwa drużyny *
Your answer
Trasa *
Liczba członków drużyny *
Imiona i nazwiska członków drużyny *
Prosimy wypisywać osoby po przecinku i pamiętać o limitach osobowych na poszczególnych trasach.
Your answer
Numery telefonów członków drużyny *
Osoby, które nie uzupełnią swojego nr i tak będą proszone na starcie o jego uzupełnienie, co opóźni odprawę techniczną - numer jest potrzebny wyłącznie w kwestii bezpieczeństwa; na trasie prosimy o posiadanie chociaż jednego działającego telefonu na drużynę.
Your answer
Rok urodzenia członków drużyny
W przypadku kilku osób proszę wpisać po przecinku w kolejności zgłaszania
Your answer
Czy w drużynie są osoby niepełnoletnie? *
Osoby niepełnoletnie mogą uczestniczyć w imprezie pod warunkiem okazania przed startem oświadczenia podpisanego przez obojga rodziców bądź opiekunów prawnych, lub na innych trasach tylko pod opieką osób pełnoletnich, pod warunkiem okazania przed startem oświadczenia podpisanego przez obojga rodziców bądź opiekunów prawnych oraz przez osobę, która podczas imprezy sprawować będzie opiekę i ponosić odpowiedzialność za niepełnoletniego uczestnika.
Życzenia specjalne :)
Weźmiemy pod uwagę ale nic nie obiecujemy ;)
Your answer
Oświadczenia *
Wyrażam zgodę na publikację mojego wizerunku, imienia i nazwiska w relacjach z Imprezy zamieszczanych w mediach oraz materiałach promocyjnych Organizatora, a także na gromadzenie tychże danych w bazach danych Organizatora zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 133/97, poz. 883). Zgadzam się również na otrzymywanie korespondencji drogą elektroniczną (dotyczącą imprez AKK GDAKK) i udostępniam w tym celu swój e-mail zgodnie z ustawą z dnia 18.01.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 144/02, poz. 1204).
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service