UT: Psychopompos - Szamani
Formularz zgłoszeniowy do roli współprowadzących larpa Urban Tribes: Psychopompos, odbywającego się podczas Dreamhaven 2018.
Droga Szamana
Otrzymując rolę Szamana na larpie wystąpisz nie tylko jako gracz, ale przede wszystkim jako współprowadzący. Będziesz miał pod opieką jedno plemię, odpowiedzialny będziesz za częściowy briefing graczy, moderowanie ich gry podczas drugiego i trzeciego aktu, pomoc w rozwiązywaniu ewentualnych problemów pojawiających się w trakcie gry. Jako Szaman opracujesz klimat swojego plemienia, będziesz pomagał nam, twórcom gry, w wymyślaniu oprawy symbolicznej i estetycznej larpa jeszcze przed rozpoczęciem festiwalu. Rola Szamana wymaga zaangażowania w przebieg rozgrywki a także poświęcania uwagi graczom. Jako Szaman wystąpisz na grze w roli mentora i nauczyciela, strażnika magii i tajemnic. Będziesz mógł nauczać i przekazywać umiejętności magiczne, poprowadzisz rytuały i wybierzesz swojego następcę.
Przeczytałem ze zrozumieniem wstęp do formularza oraz Dokument projektowy. *
Imię i nazwisko *
Your answer
Link do profilu na Facebooku *
Your answer
Adres e-mail *
Your answer
Jak oceniasz swoje doświadczenie jako Mistrz Gry? *
Your answer
Napisz pokrótce, jak wyglądałby rytuał inicjacyjny, który zaprojektowałbyś dla plemienia jednej z dziewięciu sfer wymienionych w dokumencie projektowym (nie musi być to plemię, którym chciałbyś się opiekować). *
Your answer
Miejsce na pytania lub uwagi.
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service