Анкета учасника конкурсного відбору навчального курсу "Захист прав людини в умовах збройного конфлікту в Україні"
Українська Гельсінська спілка з прав людини розпочинає відбір учасників навчального курсу «Захист прав людини в умовах збройного конфлікту в Україні». Курс впроваджуватиметься в партнерстві з Освітній дім прав людини в Чернігові / Human Rights House in Chernihiv та за підтримки Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим в рамках Програми USAID Ukraine - USAID Україна «Права людини в дії».

Курс розрахований на суддів та практикуючих адвокатів, які зацікавлені в поглибленні знань та професійній самореалізації в сфері міжнародного гуманітарного права та дотримання його норм в національній судовій практиці. До проходження навчання цього року будуть запрошені до 35 учасників.

Програма навчального курсу включає такі питання: визначення поняття "прав людини" та міжнародних механізмів їх захисту, джерела, принципи та сфера застосування міжнародного гуманітарного права, кваліфікації збройного конфлікту, режим окупації, застосування в національних судах норм міжнародного гуманітарного права під час розгляду справ, пов’язаних зі збройним конфліктом на Сході України та окупації Автономної Республіки Крим та м. Севастополь, співвідношення норм міжнародного гуманітарного права та міжнародного права прав людини.

За результатами успішного проходження навчання учасники отримають відповідні сертифікати про його завершення.

Кінцевий строк заповнення онлайн-заявки: 21 лютого 2021 року о 23.59.

Результати конкурсу учасникам будуть повідомлені не пізніше 05 березня 2021 року.

Детальніше про зміст, формат та умови навчання

Навчальний курс складається з 3 модулів:
Модуль 1. Введення в міжнародну систему захисту прав людини
Модуль 2. Міжнародне гуманітарне право
Модуль 3. Співвідношення міжнародного гуманітарного права та міжнародного права прав людини.

Формат проходження навчання на курсі – дистанційне та очне навчання.

Відібраних учасників зареєструють на онлайн платформі, де вони будуть отримувати поетапний доступ до навчальних матеріалів кожного з модулів. Матеріали кожного модулю складаються з лекцій (відео та текстовий формат), додаткових рекомендованих матеріалів, а також форуму для дискусій й обговорення запропонованих питань (в письмовій формі).

Під час проходження модулю учасники мають ознайомлюватися з запропонованими навчальними матеріалами, брати участь в обговореннях на форумі, а також виконувати обов’язкові завдання для перевірки (тест, письмове завдання).

Учасники мають регулярно відвідувати навчальну платформу (це можна робити в будь-який зручний час), своєчасно ознайомлюватися з лекціями та навчальними матеріалами, брати участь в дискусіях на форумі та виконувати завдання у відведений проміжок часу.

Навчання на кожному з модулів будуть супроводжувати експерти. Учасники зможуть звертатися до експертів для отримання відповідей на додаткові питання. Експерти під час навчання спілкуються з учасниками за допомогою форуму, на яких зокрема й пропонують актуальні питання для обговорення.

Також учасники можуть самі формулювати та розміщувати питання на форумі для обговорення з експертами та іншими учасниками.

Учасники мають оцінити своє навантаження та розраховувати, що в середньому для навчання їм необхідно буде приділяти не менше 3-4 годин щотижня.
Кожен з модулів буде тривати біля 2 місяців. Між модулями буде вільний від навчання час (приблизно 2 тижні).

Після кожного з модулів буде проходити очний захід (тривалістю 1-3 дні в залежності від заходу). А саме під час курсу відбудеться два триденних тренінги з актуальних питань міжнародного гуманітарного права та міжнародного права прав людини. Й навчальний судовий процес з актуальних питань застосування міжнародного гуманітарного права в національній судовій практиці (після третього модулю). Про дати проведення очних заходів учасники будуть завчасно попереджатися.

Участь у всіх навчальних заходах на платформі онлайн - обов'язкова.

Ті учасники, які не будуть відвідувати навчальну платформу та/або не будуть виконувати практичні завдання, не зможуть брати участь в очних заходах і будуть відраховані з курсу без права відновлення на курсі. Крім того, відраховані учасники втрачають право брати участь у будь-яких навчальних заходах (курсах, тренінгах, семінарах), що проводяться Українською Гельсінською спілкою з прав людини.

Важливо. Участь в навчальному курсі «Захист прав людини в умовах збройного конфлікту в Україні» безкоштовна. Організатори покривають витрати на проживання та харчування учасників на очних заходах. Всі учасники самостійно покривають витрати на проїзд на очні семінари (очні заходи проходитимуть в Київській та Чернігівські обл.).

З усіх додаткових питань просимо звертатися до координатора навчального курсу - Ольга Семенюк, ел. пошта o.semenuk@helsinki.org.ua, тел. +38050-965-31-47.

З повагою,
Організатори навчального курсу

* відправляючи дану форму Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
1. Прізвище, ім'я *
2. Дата народження *
MM
/
DD
/
YYYY
3. Стать *
4. Місто та область здійснення професійної діяльності *
5. Ваш статус *
6. Назва суду та посада, яку Ви займаєте (ДЛЯ СУДДІВ). Номер та дата видачі свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю (ДЛЯ АДВОКАТІВ) *
7. Номер мобільного телефону *
8. Посилання на сторінки в соціальних мережах *
9. Участь в програмах, семінарах, тренінгах чи конференціях (до 3 найбільш важливих для Вас) з тематики міжнародних стандартів прав людини та/або міжнародного гуманітарного права за останні 3 роки *
10. Чи маєте досвід роботи по справах, пов'язаних з наслідками збройного конфлікту в Україні? Якщо так, то наведіть не більше 2 найбільш важливих приклади (опис ситуації, посилання на Єдиний реєстр судових рішень, тощо). *
11. Чому Ви хочете взяти участь у навчальному курсі «Захист прав людини в умовах збройного конфлікту в Україні» (мотиваційний лист, до 600 знаків) *
12. Вкажіть прізвище, ім’я та контакти осіб (випускників чи експертів освітніх програм УГСПЛ для суддів, адвокатів та юристів ), які можуть надати Вам рекомендацію (за наявності). Зазначена умова - не обов'язкова.
13. Чи готові ви взяти участь у повному циклі навчання, що включає дистанційне навчання та відвідування очних заходів? *
14. Чи готові Ви самостійно покривати витрати на проїзд до місця проведення очних семінарів та інших очних навчальних заходів (в межах Київської чи Чернігівської області), що відбуватимуться протягом циклу навчання? *
15. Коментарі та інша додаткова інформація, яку Ви вважаєте важливою зазначити
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy