Ekskursija uz Accenture
Čau!
LU DF SP piedāvā iespēju doties ciemos pie mūsu draugiem Accenture.
Iepazīsties ar nodaļām un atzīmē tās, kuras Tevi interesē un kuras vēlies doties apciemot!

Ekskursija notiks janvāra vidū, par to Tev paziņosim!

.NET
Ja vēlies izveidot nākamo Twitter vai Instagram, .Net nodaļā varēsi iemācīties, kā taisīt šāda tipa programmatūru. Uzzini jaunākās programmatūras izstrādes tendences, kā arī kļūsti par lielisku komandas darba lietpratēju.
SAP ABAP
Vai tu kādreiz esi domājis, kā tiek pārvaldīti biznesa procesi tādās pasaules lielākajās kompānijās kā BMW vai Coca-Cola? Kāda ir programmatūra, kas uztur lielākās lielveikalu ķēdes, piemēram, Rimi? Tev ir unikāla iespēja iepazīt SAP ABAP programmēšanas valodu un SAP produktus, ko izmanto pasaules lielākās kompānijas. Šī nodaļa sevī ietver arī cilvēkresursus, finanses, tirdzniecību, apsaimniekošanu un daudzas citas industrijas.
JAVA
Ja kādreiz esi domājis, kā ir būt programmētājam un kā izskatās IT pasaule no iekšpuses, tad šī ir iespēja to noskaidrot! Šajā nodaļā tu varēsi apgūt pasaules populārākās programmēšanas valodas teoriju un praksi. Varēsi iepazīt Java valodu, programmatūras dizaina un arhitektūras principus, kā arī testēšanas un metodoloģijas pamatus.
WEB & MOBILE
Šajā nodaļā Tu iegūsi sapratni, kā vislabāk strukturēt un veidot modernas web un mobilās aplikācijas. Tu varēsi uzzināt profesionāļu veidotu projektu pieredzes stāstus, kā arī gūsi bagātīgu ieskatu dažādās tehnoloģijās, lai izlemtu, kuru tehnisko virzienu tu vēlies attīstīt profesionāli.
• FRONTEND (Tiek apgūti pamati HTML/SS/JS, kas vēlāk palīdz apgūt ReactJS un NodeJS, lai izveidotu vienas lapas aplikāciju.)
• MOBILE (Apgūsti šo jomu, ņemot vērā mainīgās biznesa prasības. Sāc ar izstrādi iOS platformā, turpini ar cross-platform aplikācijām React Native, izmantojot gan React/JS, gan iOS.)
TESTING
Programmu testēšana ir svarīga, lai noteiktu atšķirības starp dotajiem ievaddatiem un vēlamajiem izvaddatiem. Programmatūras un aparatūras izstrādē testēšana ir viens no galvenajiem punktiem visā procesā, lai sekotu mērķu izpildei. Testēšana atspoguļo produkta kvalitāti, tātad tā nosaka, cik labi šis objekts strādā. Arvien vairāk izplatīta ir arī automātiskā testēšana.
DEVOPS
Sistēmātiska domāšana ir daļa no DevOps kultūras, un tās rezultātā veiksmīgās DevOps pieejas aptver biznesu, izstrādi, arhitektūru, operācijas, klientus un pakalpojumu sniedzējus, lai sekmētu arvien pieaugošus uzlabojumus.DevOps izmanto automatizācijas tehnoloģijas, lai nodrošinātu labāku sadarbību starp izstrādi un operācijām, kas ļauj nodrošināt ātrāku, daudz paredzamāku un biežāku izvietošanu tirgū. Populārākie izmantotie rīki ir GIT, SVN, Jenkins, SonarQube, Docker, Chef, Gradle, Nexus un citi.
ORACLE CORE PSQL
Oracle produktus izmanto 20 no TOP 20 pasaules vadošajiem telekomunikāciju, banku, ražošanas, naftas un gāzes un citu nozaru uzņēmumiem. Oracle datubāzes pasaulē ieņem pirmo vietu. Oracle pieder tādi produkti kā Java, MySQL, populārākās aplikācijas e-Bussiness Suite, JD Edwards, Peoplesoft, Hyperion, Oracle Mākoņrisinājumi u.c. Apgūstot SQL vai PL/SQL, tu vari piedalīties starptautisku uzņēmumu IT sistēmu ieviešanā vai uzturēšanā!
• SQL:
o Vaicājumi (savienojumi, agregācijas funkcijas, hierarhiskie vaicājumi);
o Datu bāzes objektu gatavošana (tabulas, sekvences, utt.);
o Datu modelēšanas pamati.
• PL/SQL:
o Pakotņu veidošana, procedūras, funkcijas;
o Mainīgie, kontrolstruktūras, kursori & vaicājumi PL/SQL;
o Kodēšanas standarti.
BUSINESS APPLICATION INTEGRATION
Kā savienot Java vai .NET bāzētas aplikācijas, Microsoft vai Oracle datubāzes, Mākoņu servisus vai Big Data ar tavu darbvirsmu? Vai varbūt tu vēlies sniegt pakalpojumus uzņēmumiem ar vienu peles klikšķi? Nāc un uzzini integrāciju modeļus, standartus un rīkus. Oracle ir izstrādājusi dažādas lietojumprogrammas un rīkus, lai integrācijas procesu padarītu vieglāku, vienlaikus to industrializējot.
DATA & ANALYTICS
“Data” nozīme jebkādu informācijas vērtību, iekļaujot sevī arī Big Data. “Analytics” ir tas, ko var paveikt ar šo informāciju. Data & Analytics iekļauj sevī divas jaunas profesijas: datu inženieris un datu zinātnieks. Datu inženieri ir dažādu informācijas sistēmu veidotāji un pārvaldnieki. Datu zinātnieki ir cilvēki, kas spēj iegūt ieskatu un izpratni no lielajiem datu apjomiem dažādās formās. Šajos gadījumos datu zinātnieki pārsvarā strādā praktiski, nevis ar teorētiskām hipotēzēm, piemēram, kā atklāt ļaunprātīgu maksājumu transakciju vai kādus produktus ļaudis visbiežāk iegādājas.
SOFTWARE PROCESS AUTOMATION
Programmatūras procesu automatizācija ir lietotāja interfeisa atpazīšanas tehnoloģijas un procesa izpildes diagrammas kopums. Šī automatizācija ir vienkāršākais mākslīgā intelekta paveids un ir viena no pieprasītākajām Accenture sniegtajām iespējām Eiropā. Ikdienā programmatūras procesu automatizācijas izstrādātāji strādā ar vairākām klienta lietojumprogrammām, izmantojot dažādas automatizācijas metodes, lai atkārtotu visus soļus, ko iepriekš veikuši klienta darbinieki. Automatizācijas izstrādātāji cieši sadarbojas ar Java/Frontend/Mainframe/DevOps/SAP tehnoloģijām.
SAP BUSINESS PROCESS CONSULTING
SAP palīdz organizācijām cīnīties ar sarežģītu risinājumu negatīvajām sekām, radīt jaunas iespējas inovācijām un izaugsmei un nepazust no virsotnēm biznesa pasaules cīņās.
Ar SAP sistēmām strādā 3 dažādas lietotāju grupas:
1. SAP biznesa lietotāji veic biznesa darījumus turpat sistēmā;
2. SAP biznesa procesu konsultanti veido biznesa procesus sistēmā.
3. SAP eksperti spēj projektēt biznesa risinājumus sistēmā.
Tu apgūsi sistēmu, kam ir uzņēmējdarbības modeļi loģistikai, finansēm, kontrolei, analīzei un citām jomām. Mēs iemācīsim, kā pielāgot sistēmu procesam, veidot biznesa dokumentāciju un komunicēt ar klientiem.
PM ASSISTANT
Vai esi ieinteresēts kļūt par projektu vadītāja asistentu lielākajā IT kompānijā Latvijā? Tu varēsi iepazīt, kā top projekti un kā tie tiek realizēti, kā arī izzināt nianses, lai sasniegtu labākos rezultātus.
NEXT GENERATION BUSINESS APPLICATIONS DEVELOPMENT WITH SAP HANA
SAP HANA ir atmiņas datubāzes sistēma, platforma aplikāciju izstrādei, datu pārvaldei un apstrādei, integrācijas un kvalitātes pakalpojumiem. SAP HANA ir pamats nākamās paaudzes SAP risinājumiem.
Digitālā ekonomika pārveido pasaules tirgu. Lielo uzņēmumu panākumi nākotnē būs ne tikai integrācija, iespaidīga automatizēta datu apstrāde un biznesa procesi, bet arī nozīmīgas informācijas iegūšana reālajā laikā un svarīgas datu analīzes. Ierastās arhitektūras un datubāzes vairs nespēj tikt galā ar mūsdienu sarežģītajiem risinājumiem. SAP HANA platforma spēs samazināt plaisu starp šiem nozīmīgajiem faktoriem.
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms