Prihláška do riešenia súťaže SEZAM
Prihlásením do súťaže dávame v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov svoj výslovný súhlas so spracovaním osobných údajov nášho dieťaťa v rozsahu mena, priezviska, školy, triedy a adresy, ktoré poskytujeme Jednote slovenských matematikov pobočka Žilina. Tieto údaje budú využité výhradne pre organizáciu súťaže SEZAM a jej sústredení. Súhlasíme so zverejňovaním osobných údajov nášho dieťaťa na výsledkovej listine s uvedením poradia, mena, priezviska, triedy, mesta a počtu bodov na webovej stránke www.sezam.sk. Fotodokumentácia zo súťaže SEZAM bude použitá len na webovej stránke www.sezam.sk. Beriem na vedomie a súhlasím s tým, že organizácia súťaže SEZAM môže uvedené údaje uchovávať na dobu, po ktorú bude naše dieťa riešiteľom súťaže SEZAM. Súhlas je daný na dobu nevyhnutnú na dosiahnutie účelu spracovania a je ho možné kedykoľvek písomne alebo e-mailom odvolať.

V prípade akýchkoľvek otázok a nejasností nás môžte kontaktovať na sezam@sezam.sk.Uveďte prosím emailovú adresu, na ktorej Vás budeme vedieť kontaktovať v prípade dôležitých informácií ako pozvánky na sústredenia, alebo aktuálne informácie o odovzdávaní, ak by sa vyskytli neočakávané náhle zmeny.
Email *
Označ, ktorú kategóriu budeš riešiť *
Required
Meno *
Priezvisko *
Korešpondenčná adresa *
Uveďte adresu na ktorú Vám budeme posielať Vaše opravené riešenia a nové zadania. Príklad : U matematika 13, 010 01 Žilina, Slovensko
Škola *
Ročník *
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy