Prihláška do riešenia súťaže SEZAM
Prihlásením do súťaže dávame v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov svoj výslovný súhlas so spracovaním osobných údajov nášho dieťaťa v rozsahu mena, priezviska, školy, triedy, adresy a e-mailu, ktoré poskytujeme Jednote slovenských matematikov pobočka Žilina. Tieto údaje budú využité výhradne pre organizáciu súťaže SEZAM a jej akcií. Súhlasíme so zverejňovaním osobných údajov nášho dieťaťa na výsledkovej listine s uvedením poradia, mena, priezviska, triedy, mesta a počtu bodov na stránkach SEZAMu. Fotodokumentácia zo súťaže SEZAM bude použitá len na webovej stránke www.sezam.sk. Beriem na vedomie a súhlasím s tým, že organizácia súťaže SEZAM môže uvedené údaje uchovávať na dobu, po ktorú bude naše dieťa riešiteľom súťaže SEZAM. Súhlas je daný na dobu nevyhnutnú na dosiahnutie účelu spracovania a je ho možné kedykoľvek písomne alebo e-mailom odvolať.

V prípade akýchkoľvek otázok a nejasností nás môžete kontaktovať na sezam@sezam.sk.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Označ, ktorú kategóriu budeš riešiť *
Required
Meno *
Priezvisko *
Korešpondenčná adresa *
Uveďte adresu na ktorú Vám budeme posielať Vaše opravené riešenia a nové zadania. Príklad : U matematika 13, 010 01 Žilina, Slovensko
Škola *
Ročník *
Uveďte prosím emailovú adresu, na ktorej Vás budeme vedieť kontaktovať v prípade dôležitých informácií ako pozvánky na sústredenia, výlety alebo aktuálne informácie o odovzdávaní, ak by sa vyskytli neočakávané náhle zmeny.
E-mail rodiča *
E-mail riešiteľa *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy