Zgłoszenie inicjatywy - Dni Solidarności z Osobami Chorującymi Psychicznie
Cześć!

Bardzo się cieszymy, że chcecie dołączyć do Dni Solidarności z Osobami Chorującymi Psychicznie, które odbędą się w dniach 12-18 września 2021 r.! Towarzyszyć im będzie seria mniejszych eventów (online lub offline), przy organizacji których chcielibyśmy zaprosić Was do współpracy!

Wierzymy, że temat zdrowia psychicznego i działania mające na celu destygmatyzację osób chorujących są bardzo ważne. Chcemy dotrzeć do możliwie najszerszego grona odbiorców, dlatego zależy nam na zaangażowaniu w tegoroczną edycję Dni Solidarności z Osobami Chorującymi Psychicznie jak największej liczby organizacji, które czują się związane z tą tematyką.

Tradycyjnie już możemy zapowiedzieć, że całą akcję rozpocznie 12 września 2021 r. Festyn Tolerancji na Skwerze Kuracyjnym Sopockiego Molo! Będziecie mogli liczyć na symboliczne przejście przez Drzwi do Tolerancji, organizację stoisk w ramach Punktu Informacyjno-Konsultacyjnego i moc atrakcji na scenie! Możecie zacząć już się zastanawiać, z czym chcielibyście zaprezentować się podczas festynu – w sierpniu ogłosimy możliwość zgłaszania swoich pomysłów na stoiska! Ponadto w kolejnych dniach będziecie mogli liczyć na konferencję „Zdrowie psychiczne - Nowa kultura pomagania” oraz V Pomorskie Forum Samopomocy Osób z Doświadczeniem Kryzysu Psychicznego.

Opiszcie proszę, z jaką inicjatywą chcielibyście się zgłosić ;) Możecie wesprzeć nas medialnie, włączyć się w nasze inicjatywy lub zaproponować zorganizowaną przez Was akcję edukacyjną, społeczną, kulturalną czy artystyczną - jesteśmy otwarci na Wasze pomysły. Wierzymy, że wspólnie możemy podjąć działania mające na celu integrację społeczną osób chorujących psychicznie i promocję zdrowia psychicznego!

Jeśli chcecie się zaangażować, ale jeszcze nie macie pomysłu w jaki sposób - również zapraszamy do wypełnienia formularza! Chętnie Was wesprzemy w wymyśleniu czegoś ciekawego!

Jeśli macie jakieś pytania, zapraszam do kontaktu: Michalina Duszkiewicz m.duszkiewicz@ekspresja.org

Nazwa organizacji / instytucji / firmy / grupy nieformalnej *
Kontakt (e-mail oraz telefon) do organizacji / instytucji / firmy / grupy nieformalnej *
Kontakt ( imię, nazwisko, e-mail oraz telefon) do osoby odpowiedzialnej za współpracę *
Z czym się do nas zgłaszacie? Opiszcie, dlaczego chcecie dołączyć, w jakim zakresie chcecie nas wesprzeć i czy macie już jakieś pomysły? *
W jakim zakresie oczekiwalibyście od nas wsparcia przy realizacji Waszego pomysłu? *
Czy macie jakieś pytania, pomysły, spostrzeżenia? Możecie podzielić się nimi tutaj!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie udostępnionych danych osobowych w celach przygotowania i realizacji Dni Solidarności z Osobami Chorującymi Psychicznie. Jednocześnie oświadczam, że znana jest mi Polityka Ochrony Danych Osobowych obowiązującą w Stowarzyszeniu Na Drodze Ekspresji (polityka ochrony danych osobowych umieszczona pod linkiem: http://scop.sopot.pl/polityka-prywatnosci/) * *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Stowarzyszenie na Drodze Ekspresji. Report Abuse