10 problémů Kroměříže. Už víme, jaké jsou… Souhlasíte s nimi?

Vážení spoluobčané,
dostává se Vám do rukou anketa, v níž jsou uvedeny priority, které vyplynuly z veřejného diskusního fóra „DESATERO PROBLÉMŮ KROMĚŘÍŽE“, jež proběhlo ve středu 29. 3. 2017 v Klubu Starý pivovar. Cílem této veřejné diskuse i na ni navazující ankety je dát občanům města Kroměříže prostor, aby se mohli vyjádřit k tomu, co v našem městě chybí, co by se mělo změnit, upravit, zajistit, aby byli spokojeni s místem, kde žijí, pracují a které je jejich domovem.

Prosíme, abyste označili pouze 2 problémy, které považujete za nejaktuálnější a které by dle Vašeho názoru měly mít v řešení přednost před ostatními. (Můžete označit jeden problém a ten následně dostane 2 hlasy, nebo označíte dva problémy, a každý získá po jednom hlase.)

Problémy v seznamu nejsou řazeny dle důležitosti, tu jim dáte Vy svým hlasem!

Výsledky ankety budou uveřejněny ve Zpravodaji města a na internetových stránkách města. Výsledky ankety budou spolu s výstupy z veřejného fóra Zdravého města a místní Agendy 21 předloženy radě a zastupitelstvu města.

Vyjádřit svůj názor pomocí ankety můžete až do pátku 12. května do 12:00 hodin!

NÁVRHY PROBLÉMŮ
Pokud máte zájem podílet se na dalším rozvoji města, chcete být informováni a zváni na projednávání priorit ve městě, uveďte zde, prosím, své kontaktní údaje.
Jméno a příjmení
Your answer
Bydliště
Your answer
E-mail
Your answer
Děkujeme Vám za zájem o naši společnou budoucnost a za Váš čas!
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms