Реєстрація на проведення Уроку Гідності у вашій школі
21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи. Громадська організація "Смарт Освіта" запрошує школи провести до цієї події Урок Гідності у 3-4 класах. Партнер заходу – Музей Революції Гідності.

Раніше ми розробили курс "Уроки доброчесності", у якому є тема 7 "Я маю гідність!". У цій темі ми пропонуємо обговорити із дітьми події Революції Гідності та розібратись, що таке гідність, чому важливо діяти гідно в різних ситуаціях та які наслідки негідної поведінки, а також – чому людині важливо усвідомлювати свою роль у суспільстві та свій громадянський обов'язок.

Ви вже можете ознайомитись із матеріалами на спеціальній сторінці курсу (тема 7 у путівниках для вчителя та учня: https://integrity.nus.org.ua/). Ми також заверстаємо матеріали окремим документом.

Щоб допомогти вчителям провести Урок Гідності у себе в школі, ми проведемо вебінар із співавторкою курсу Світланою Олексюк. Пані Світлана детально розповість про методику проведення уроку, його структуру та особливості підібраного матеріалу.

Вебінар відбудеться 17 листопада о 17:00. Лінк на вебінар буде доступний в афіші події на сайті НУШ: https://nus.org.ua/affiche/urok-gidnosti/

_________
Уроки доброчесності створені у межах проєкту “Навчання суспільної доброчесності в українській початковій освіті як довготривалий та ефективний інструмент подолати “побутову корупцію” реалізується у партнерстві з німецькою організацією ChildFund Deutschland (“Дитячий Фонд Німеччини”) за підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ)
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Ваші ім'я та прізвище *
Яку посаду обіймаєте? *
У якому навчальному закладі працюєте? *
Регіон, в якому ви працюєте
область, місто/селище/село
Чи користувалися Ви посібниками з курсу "Уроки доброчесності"? *
Якщо так, то які теми з курсу Ви встигли пройти? *
Чи маєте якісь запитання до спікерки?
Тут ви можете поставити запитання щодо проведення Уроку Гідності
Ваша електронна пошта *
Даю згоду на обробку моїх персональних даних *
Required
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy