Hledáme rodinu Lužinových! Možná jste to právě Vy!

Chodíte nakupovat do OC Lužiny? Účastníte se rádi programu v dětském koutku? Nakupujete u nás věci denní potřeby? Jste běžná česká rodina z Lužin? Pak nám o sobě dejte vědět a staňte se tváří OC Lužiny!

Nestojíme o modely z fotobanky, chceme opravdové lidi jako jste Vy!

Ukažme společně, že OC Lužiny je víc, než jen místo pro nákupy. Je to místo, kde se rodiny - jako ta Vaše - setkávají, tvoří vzpomínky a umí najít radost v každodenních maličkostech. Protože v OC Lužiny věříme, že každá rodina má příběh, který stojí za to vyprávět!

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost!

Výherní rodina se může těšit na peněžitou odměnu ve výši 50.000 Kč a každý měsíc také na dárkové poukázky do centra v hodnotě 4.000 Kč!

Přihlaste se a ukažte, že právě Vy a Vaše rodina má to pravé Lužinové srdce, které bude v průběhu roku sdílet s ostatními. Těšíme se na vaše příběhy, fotografie a momenty, které s námi budete sdílet.

A jak se tedy můžete zapojit? Velmi jednoduše! Stačí vyplnit registrační formulář níže a potvrdit právní náležitosti.

Buďte součástí naší komunity, buďte tváří OC Lužiny!


A CO BUDE NÁSLEDOVAT?
  • odešlete vyplněný formulář
  • případně se doptáme na podrobnosti
  • 17.6. vyhodnotíme uchazeče a vybereme 3 nejlepší, se kterými se domluvíme na setkání
V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit na ondrej@tohleto-studio.cz.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Jméno, příjmení a telefon kontaktní osoby
Popis rodiny (složení a věk)
Odkazy na sociální sítě kontaktní osoby
Jaká je Vaše motivace pro to stát se tváří OC Lužiny? A jaké máte zkušenosti se sociálními sítěmi?
Počítáte s tím, že nezletilým členům rodiny budete muset vyřídit souhlas z Úřadu práce? (instrukce dodáme)
Clear selection
Počítáte s tím, že 50 tis Kč je jednorázová odměna za nafocení úvodní sady marketingových materiálů (které budeme využívat max. 3 roky) a následná měsíční odměna je podmíněna dlouhodobou spoluprací
Clear selection
Tímto zatrhnutím udělujete souhlas společnosti TOHLETO studio, s.r.o., IČ: 07551754, DIČ: CZ07551754, Samešova 1144, Nové Dvory, 674 01 Třebíč, aby ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně údajů (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“), zpracovala tyto poskytnuté osobní údaje a fotografie, které je nutné zpracovat za účelem vyhodnocení ankety a prověření výherce. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po konci vyhodnocení ankety. Nejpozději 1. 9. 2024

Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu na ondrej@tohleto-studio.cz nebo dopisu na kontaktní údaje společnosti. Zpracování osobních údajů je prověřováno Správcem, osobní údaje však pro Správce mohou zpracovávat důvěryhodné třetí strany, jakými jsou poskytovatelé zpracovatelských softwarů, služeb a aplikací. Vezměte na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo: vzít souhlas kdykoliv zpět, požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme, požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů, vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit. požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů, v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících  se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy