Formularz zgłoszeniowy na webinarium  „Standard dostępności w zakresie realizacji przez NGO umów z udziałem środków publicznych” w dniu 20 listopada 2023 r. o godz. 11.00  

Związek Stowarzyszeń Forum Lubelskich Organizacji Pozarządowych(FLOP)  zaprasza w dniu 20 listopada 2023 r. o godz. 11.00 na webinarium „Standard dostępności w zakresie realizacji przez NGO umów z udziałem środków publicznych”.

Celem standardu jest przybliżenie ogólnych zasad zapewnienia dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami przez organizacje pozarządowe, realizujące zadania publiczne na podstawie umów zawieranych z podmiotami publicznymi.

Standard opiera się na modelu łańcucha dostępności i określa warunki, jakie muszą spełniać NGO w zakresie realizacji dostępnych wydarzeń w ramach zadania publicznego. Łańcuch dostępności przedstawia ciąg następujących po sobie etapów działań, które pozwolą osobom ze szczególnymi potrzebami uczestniczyć w dostępnym wydarzeniu - zaczyna się od informacji i podjęcia decyzji o udziale w wydarzeniu, bezpiecznym dojeździe na miejsce, samodzielnym udziale w wydarzeniu, zaś kończy na bezproblemowym powrocie do domu.

Webinarium jest realizowane w ramach projektu pt. „Dostępne NGO na PLUS” sfinansowanego  przez Narodowy  Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach  Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich  NOWEFIO na lata 2021-2030.

Więcej na stronie:
https://liderzydostepnosci.pl/standardy-ngo-bez-barier/ 

Sign in to Google to save your progress. Learn more

Nazwa instytucji

*

Adres instytucji

*
Dane kontaktowe do instytucji (tel., e-mail) *
Imię i nazwisko uczestnika/uczestniczki webinarium *
Telefon kontaktowy uczestnika/uczestniczki webinarium  *
E-mail kontaktowy uczestnika/uczestniczki webinarium *
Potrzeby dotyczące zapewnienia dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami - można wybrać więcej niż jedną odpowiedź przez wstawienie "X"
Czy ma Pan/Pani pytanie do organizatora webinarium?
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy