ONLINE VZDELÁVACÍ CYKLUS PRE SAMOSPRÁVU "Na občanoch záleží"
Úrad splnomocnenca vlády SR pre rozvoj občianskej spoločnosti pripravil pre zamestnancov miest, obcí a samosprávnych krajov pravidelný online vzdelávací cyklus diskusií, webinárov a workshopov, ktorý pomôže samosprávam naštartovať vlastné participatívne procesy.

V roku 2021 sme hovorili o témach: samospráva pre všetkých, zelená samospráva, digitálna samospráva, participujúca samospráva, participatívne rozpočty, participácia a mladí ľudia,  participácia a mobilita, participácia a verejné priestory, participácia a medziobecná spolupráca. Celý archív si môžete pozrieť na tomto linku: https://www.participacia.eu/skolenia/archiv/archiv-naobcanochzalezi/


JÚN 2022: PARTICIPÁCIA A REGIONÁLNA ÚZEMNÁ SAMOSPRÁVA

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
JÚN: PARTICIPÁCIA A REGIONÁLNA ÚZEMNÁ SAMOSPRÁVA  
Meno *
Priezvisko *
Samospráva/organizácia *
Funkcia/oblasť pôsobenia *
Bližšie prosím identifikujte organizačnú zložku, kde pôsobíte.
Telefonický kontakt
Účasť na podujatí
Prosím vyberte si, na ktorých podujatiach sa chcete zúčastniť
14. JÚNA 2022  9:00 – 11:00 (ZOOM) INTEGROVANÉ ÚZEMNÉ STRATÉGIE
Clear selection
Súhlasíte so zaradením do databázy ÚSV SR ROS? *
Radi Vás budeme pravidelne informovať o novinkách, podujatiach, výstupoch v rámci aktivít Úradu splnomocnenca vlády SR pre rozvoj občianskej spoločnosti.
Odkiaľ ste sa o našom podujatí dozvedeli?
Súhlas so spracovaním osobných údajov *
V súlade s Nariadením o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES a zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov, potvrdzujem, že súhlasím s tým, aby Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky - Úrad splnomocnenca vlády SR pre rozvoj občianskej spoločnosti (ÚSV ROS), Pribinova 2, 812 72 Bratislava, IČO 0015186, ako prevádzkovateľ spracúval moje osobné údaje v rozsahu meno, priezvisko, telefónne číslo, e-mailová adresa, a to na účely informovania o aktivitách ÚSV ROS, informovania o grantových a dotačných výzvach, informovania o legislatívnych procesoch, vyzývania na spoluprácu a odpovedania na zaslané otázky, podnety a návrhy. Súhlas so spracúvaním osobných údajov udeľujem až do jeho odvolania.
PODPORA PARTNERSTVA A DIALÓGU V OBLASTI PARTICIPATÍVNEJ TVORBY VEREJNÝCH POLITÍK II.        
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy