Super OES Toru Łódź - Runda 9 (16.12.2018) formularz zgłoszeniowy
sezon 2018
Informacje o kierowcy, samochodzie oraz opcjonalnie pilocie
Imię i nazwisko kierowcy *
Your answer
Imię i nazwisko pilota (jeśli nie ma pozostaw pole puste)
Your answer
Marka i model samochodu (np. BMW 320xd) *
Your answer
Pojemność silnika (w cm3) *
Your answer
Czy samochód posiada turbinę lub silnik Wankla? *
Klasy w których startują zawodnicy
Wybierz klasę pojemnościową, uwzględniając Twoją pojemność silnika. Jeżeli posiadasz turbo lub silnik Wankla, musisz pomnożyć swoją pojemność x 1,7 dla silnika benzynowego lub x 1,5 dla silnika diesla i wybrać odpowiednią klasę.
Wybierz klasę pojemnościową *
Ubezpieczenie OC pojazdu
Nazwa ubezpieczyciela *
Your answer
Numer polisy OC *
Your answer
Termin ważności ubezpieczenia *
MM
/
DD
/
YYYY
Obowiązkowe oświadczenie
Kierowca i pilot (jeżeli jest) obowiązkowo muszą wydrukować i wypełnić oświadczenie przed jazdą po torze. Wydrukowane i wypełnione oświadczenia należy oddać podczas odprawy, w dniu imprezy. Oświadczenie znajdziesz pod tym linkiem: https://tor-lodz.pl/pliki/Oswiadczenie2018.pdf
Wpisowe
Aby zapisać się na Super OES Toru Łódź, należy opłacić wpisowe w wysokości 200zł. W tym celu należy kliknąć poniższy link, wypełnić wszystkie pola formularza i na kolejnej stronie dokonać wpłaty on-line. Tylko zgłoszenia potwierdzone wpłatą wpisowego będą brane pod uwagę przy tworzeniu listy zgłoszeń.
LIMIT MIEJSC: 60
KLIKNIJ I OPŁAĆ WPISOWE: https://tor-lodz.pl/rezerwuj/formularz/359
Informacje o przetwarzaniu danych osobowych
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) jako TOR ŁÓDŹ pragniemy poinformować, że:
1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma: EcoRacing Sp. z o.o. z siedzibą w Aleksandrowie Łódzkim, przy ulicy Wojska Polskiego 69, adres do kontaktu: info@tor-lodz.pl
2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji umowy na podstawie przekazanej przez Panią/Pana zgody oraz na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b, w celu wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze – na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r., oznacza to, że dane są przekazywane w celu świadczenia usług, które są oferowane przez nasz tor.
3. Pragniemy również poinformować , że nasza firma jest jedynym Administratorem danych i Państwa dane nie będą przekazywane żadnym innym podmiotom,
4. Dane osobowe Pani/Pana będą przechowywane będą przez okres 5 lat od momentu wykonania usługi.
5. Jednocześnie informujemy , że posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania jak również do zapomnienia.
6. Wydana zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być w każdej chwili cofnięta.
7. W razie nieprawidłowości ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
8. Informujemy, że podanie danych osobowych jest całkowicie dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może problemami z prawidłowym wykonaniem usługi.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google.