Přihláška na přijímací zkoušky "nanečisto"
Přijímací zkoušky "nanečisto" se budou konat ve středu 8. února 2017 v budově školy - Dvořákovo nám. 800, Kralupy n. Vlt.
Uchazeči se dostaví k registraci v přízemí v 7.30, kde zaplatí poplatek ve výši 100 Kč a získají číselný kód důležitý pro vyhlášení výsledků. V 8.00 začíná test z českého jazyka, od 9.00 do 9.15 je přestávka, pak následuje 70 minut test z matematiky a opět přestávka na občerstvení. Od 10.55 do 11.40 budou pro zájemce připraveny ukázkové vyučovací hodiny.
Od 11.45 proběhne v hudebně školy beseda s vedením školy, na které se návštěvníci budou moci ptát na vše, co se týká přijímacího řízení a studia na Dvořákově gymnáziu a SOŠE v Kralupech nad Vltavou.
Rodiče si mohou vyzvednout děti od 11.45 a podle svého uvážení s nimi buď navštívit výše zmíněnou besedu nebo odejít domů.
Rádi také uvítáme rodiče v prvním patře naší budovy, kde pro ně bude otevřena kavárna.
Zájemci o studium si přinesou svačinu, pohodlné oblečení a obuv, propisovací tužku a rýsovací pomůcky.
Využijte možnost vyzkoušet si atmosféru přijímacích zkoušek a včas se přihlaste! Zadávány budou skutečné testy Cermatu a vše bude probíhat velmi podobně, jako při ostrých přijímacích zkouškách.
K vybíranému poplatku:
Ten zahrnuje nakopírované testové otázky s listy pro odpovědi a opravu přijímacích zkoušek "nanečisto". Výsledné pořadí bude do týdne uveřejněno na webu školy a od 15. února si můžete na sekretariátu vyzvednout opravené testy.
Andrej Plecháček, ředitel školy
Jméno uchazeče
Your answer
Příjmení uchazeče
Your answer
Mám zájem o studium
Required
Orientační zájem o druhý cizí jazyk
Required
Adresa základní školy, kterou uchazeč navštěvuje
Your answer
Email na zákonného zástupce uchazeče
Your answer
Mám zájem o účast na besedě s vedením školy
Prostor pro Váš dotaz
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Dvořákovo gymnázium a SOŠE. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms