Z2796 OPEN High heels & Vogue 22.09

TERMIN: niedziela 22.09.2019, godz. 11:00 - 15:00
INSTRUKTOR: Dominik Szepke
POZIOM: OPEN
RODZAJ: solo
LOKALIZACJA: Szkoła Tańca No Limits, ul. Kazimierza Wielkiego 27 (II piętro)
Instrukcja jak do nas trafić: http://nolimits.art.pl/jakdojscnakazimierzawlk27.gif


Na zajęcia Open można wejść na:
- karty sportowe (bez kaucji);
- jednorazowe wejście 25 zł;
- karnet na 4 lub 8 zajęć;
- karnet No Limits (nielimitowana liczba wejść w miesiącu)

Płatność gotówką/kartą na recepcji.

Na każdą godzinę zajęć obowiązuje osobna płatność/odbicie kartą sportową/skreślone wejście z karnetu.

! W przypadku korzystania z karty Multisport Plus, na zajęcia można wejść maksymalnie 15 minut po starcie danych zajęć. Osoby spóźnione ponad 15 minut nie zostaną wpuszczone na kurs.

Opis tańca
HIGH HEELS to nie tylko obuwie na wysokim obcasie. To wszystko z czym obcasy się kojarzą. To pewność siebie, zmysłowość, delikatność, ale także wulgarność, przesada. Kobiecość i męskość ciężko zdefiniować kiedy wszyscy jesteśmy tak różni. Bawmy się więc konwencjami płciowości mieszając ze sobą różne ich elementy. High Heels u Dominika to połączenie takich stylów tanecznych jak jazz funk, vogue, hip-hop i polyswagg.

VOGUE to styl tańca i autoprezentacji powstały w latach 80tych, wywodzący się z bali w nowojorskim Harlemie. Brali w nich udział wszyscy, którzy czuli się nie akceptowani przez społeczeństwo. Była to okazja do pokazania się przed publicznością „swoich” i zdobycia trofeów. Trzeba było wcielić się w rolę osoby którą chciałoby się stać. Strojem, stylem bycia i poruszania należało pozbawić jury wątpliwości, że poza jest rzeczywistością. Vogue był konkurencją, której nazwa wprost nawiązuje do magazynu modowego - wybiegowy chód i dziwaczne pozy to najbardziej charakterystyczne elementy tego stylu. Taniec często jest okazją do bycia sobą. Nie w tym przypadku. Vogue to szansa na oderwanie się od rzeczywistości, spełnienie marzeń i wcielenie się w rolę. Pewność siebie to żaden problem kiedy stajemy się kimś innym.

Program zajęć
HIGH HEELS:

11:00 nauka chodzenia na obcasach oraz podstawowych kroków

12:00 praca na fragmencie choreografii

VOGUE:

13:00 nauka chodzenia i autoprezentacji

14:00 nauka podstawowych kroków

Obuwie/ ubranie
HIGH HEELS: obuwie na obcasie nie jest obowiązkowe, jednak najlepszym wyborem będą zabudowane botki na grubszym lub cieńszym obcasie - w zależności od wprawy w chodzeniu, odzież wygodna nie ograniczająca ruchów

VOGUE: obuwie na płaskim lub wysokim obcasie, odzież pozwalająca poczuć się nam jak na wybiegu jednak nie ograniczająca znacząco ruchów

Zapisz się
Imię *
Your answer
Nazwisko *
Your answer
Numer telefonu *
Bez spacji lub myślników. Nie zapomnij dodać +48 na początku numeru.
Your answer
E-mail *
Potrzebujemy od Ciebie numer telefonu i mail, aby informować Cię o ważnych kwestiach, np. ewentualnym przesunięciu startu, chorobie instruktora itp.
Your answer
W jakim języku mamy się z Tobą kontaktować? *
Płeć *
Na jakie zajęcia się zapisujesz? *
Required
Czy posiadasz kod promocyjny?
Jeśli tak, wpisz go poniżej. Kod promocyjny obowiązuje przy zakupie karnetu. Przed pierwszymi zajęciami, okaż go recepcji.
Your answer
Czy byłeś kiedyś na zajęciach w No Limits? *
Co Cię zmotywowało, aby zapisać się na te zajęcia?
Your answer
Gdzie dowiedziałeś się o kursie?
Your answer
Zgoda z regulaminem szkoły *
Oświadczam, że zapoznałam/em i akceptuję regulamin zajęć w Szkole Tańca No Limits ( No Limits Barbara Opiełka, Kazimierza Wlk. 27, 50-077 Wrocław) z dnia 21.01.2019r. Pełny regulamin: http://nolimits.art.pl/regulaminnolimits.pdf
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych *
1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych No Limits Barbara Opiełka z siedzibą we Wrocławiu, ul. Kazimierza Wlk. 27, NIP 897-180-66-78 oraz No Limits Synergia Dawid Sikora, NIP: 615-188-99-77, ul. Ruska 47/48A, 50-079 Wrocław, w celu wykonania usług oraz informowania o bieżących aktualnościach. 2. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. 3. Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej http://nolimits.art.pl/daneosobowe.pdf , w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service