Brave Kids dla Ziemi
Zapraszamy do poszerzenia wiedzy i kompetencji w zakresie istotnych tematów współczesnego świata: zmian klimatu, praw dziecka oraz migracji w ramach „Brave Kids dla Ziemi”.

Zapraszamy do wysłuchania paneli dyskusyjnych, webinariów oraz wzięcia udziału w warsztatach online w maju i czerwcu 2020.

27.05, godz. 12:00 - Panel Dyskusyjny online:
Prawa Dziecka, zmiany klimatu i migracja w edukacji.
Dlaczego są tak ważne w czasach globalizacji?

29.05, godz. 12:00 - Webinarium
Wspieranie mieszkańców w kierunku życia opartego na zrównoważonym rozwoju
(Adam Zawada - Wiceprezydent Wrocławia | Departament Zrównoważonego Rozwoju)

02.06, godz. 12:00 - Prezentacja + warsztat online
Brave Kids - 10 lat unikalnego doświadczenia wrocławskiego projektu. Warsztat modelu pracy „dzieci uczą dzieci” (Agnieszka Ćwieląg - instruktorka artystyczna Brave Kids)

04.06, godz. 12:00 - Webinarium (w jęz. angielskim)
Razem budujemy lepszy świat - aktualne wyzwania i praca na rzecz społeczności Kigamboni w Tanzanii (Nassoro Mkwesso, Prezes Kigamboni Community Centre)

05.06, godz. 12:00 - Panel dyskusyjny (w jęz. angielskim)
Brave Kids dla Ziemi - młodzi ludzie i ich rola w transformacji klimatyczno-społecznej (uczestnicy i uczestniczki Brave Kids dla Ziemii, m.in. z Polski, Indii i Iranu)

09.06, godz. 12:00 - Webinarium (w jęz. angielskim)
Edukacja Rówieśnicza dla Klimatu. 20 lat doświadczeń niemieckiego projektu KinderKulturKarawane (Teresa Krohn, menedżerka KinderKulturKarawane, Hamburg)

Wydarzenie jest częścią programu Brave Kids 2020 finansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz Gminy Wrocław, a także projektu CulPeer4Change współfinansowanego w ramach programu Unii Europejskiej EuropeAID DEAR.


Imię i nazwisko *
Your answer
Email *
Your answer
Nazwa instytucji
Your answer
W których wydarzeniach planuje Pan/Pani wziąć udział? *
Required
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych osobowych zawartych w Formularzu zgłoszeniowym dla potrzeb niezbędnych do organizacji pracy w ramach projektu Brave Kids 2020 ( zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych) oraz procesu rekrutacji. Dane mogą być udostępniane wyłącznie współpracownikom Brave Kids, którzy są zobowiązani do zachowania poufności. Oświadczam, że zostałam(em) powiadomiona(y) o przysługującym mi prawie wglądu do moich danych osobowych oraz prawie do ich poprawiania, oraz że dane zostały podane dobrowolnie. * *
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy