Registracija į „Kauno kultūros mugė 2022“ vizitų programą
2022 m. rugsėjo 2-4 dienomis Kaune, Vienybės aikštėje, vyks „Kauno kultūros mugė 2022“, apjungsianti bene keturiasdešimt Kaune veikiančių kultūros organizacijų ir iniciatyvų: scenos menų, galerijų ir muziejų, bibliotekų atstovus, festivalių organizatorius ir kitus Kaune veikiančius kultūros operatorius.

Kultūros lauko profesionalus kviečiame įsitraukti ir į rugsėjo 2-3 dienomis Kauno menininkų namuose (V. Putvinskio g. 56-1) vyksiančią vizitų programą, kurios metu bus organizuojami individualūs tiksliniai susitikimai su Kaune veikiančių kultūros įstaigų ir iniciatyvų atstovais.

Šios programos tikslas – skatinti Kaune ir kituose Lietuvos miestuose bei regionuose veikiančių kultūros operatorių tarpusavio tinklaveiką ir bendradarbiavimą.


Registracijos forma atvira iki birželio 3 dienos imtinai. Registracijos formoje pateikiama informacija bus naudojama pirminiams norinčiųjų dalyvauti vizitų programoje lūkesčiams ir domėjimosi sritims išsiaiškinti.

Vizitų programos dalyvių registracija bus patvirtinta ik birželio 10 d. imtinai, įvertinus užsiregistavusiųjų į vizitų programą skaičių. Su atrinktais mugės vizitų programos dalyviais bus susisiekta formoje nurodytais kontaktais, užduodant keletą tikslinamųjų klausimų.

Daugiau informacijos apie mugę rasite adresu: https://www.kulturosmuge.lt/

Kilus klausimų dėl dalyvavimo „Kauno kultūros mugė 2022“ vizitų programoje, kviečiame kreiptis į vizitų programos koordinatorę Juliją Selezniovą el. paštu menas@kmn.lt

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Jūsų kontaktinis telefono numeris *
Jūsų vardas, pavardė *
Atstovaujama organizacija, jūsų užimamos pareigos *
Jei esate nepriklausomai veikiantis kultūros lauko specialistas/ė, glaustai apibūdinkite savo veiklą
Informacija apie organizaciją internete *
Internetinės svetainės ar socialinių tinklų profilio nuoroda
Jus labiausiai dominančios veiklos sritys *
Galimi keli atsakymo variantai. Jei tarp atsakymų neradote jums aktualaus varianto, įrašykite trūkstamą veiklos sritį laukelyje „kita“.
Required
Jei galite, trumpai pakomentuokite savo lūkesčius ankstesniame klausime pažymėtų veiklos sričių atžvilgiu *
„...mus labiausiai domina edukacijos kino tematika“, „..norėtume savo organizacijoje surengti tapybos parodą“ ar kt.
Jei norėtumėte susitikti su konkrečios Kaune veikiančios organizacijos ar iniciatyvos atstovais, įrašykite šios organizacijos ar iniciatyvos pavadinimą laukelyje žemiau
Kuriomis dienomis planuotumėte dalyvauti vizitų programoje? *
Required
Papildomi komentarai ar klausimai *
Informacija apie planuojamas atostogas
Jei rugpjūčio-rugsėjo laikotarpiu planuojate atostogauti ir atitinkamu laikotarpiu nenorite būti trukdomi su Kauno kultūros muge susijusiais klausimais, šiame laukelyje galite nurodyti laiko intervalą, kuriuo nebūsite pasiekiami.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy