Skutki BREXIT dla przedsiębiorców
Szanowni Państwo,
Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. prowadzi obecnie prace nad programem pomocowym dla przedsiębiorstw, które zostały dotknięte skutkami Brexitu. Celem rozmowy jest poznanie potrzeb Państwa przedsiębiorstwa lub instytucji, co pomoże zaprojektować program, który będzie odpowiadał Państwa oczekiwaniom.

Wielka Brytania opuściła Unię Europejską 1 lutego 2020 r. 1 stycznia 2021 r. zakończył się okres przejściowy, a w życie weszły nowe umowy o handlu i współpracy między UE a Wielką Brytanią. Wielka Brytania opuściła jednolity rynek UE i unię celną, co wpływa na swobodny przepływ osób, towarów, usług i kapitału w UE. UE i Wielka Brytania stanowią dwa oddzielne rynki i odrębne przestrzenie regulacyjne i prawne, co tworzy bariery dla handlu towarami i usługami oraz dla transgranicznej mobilności i wymiany.

Poniższe pytania dotyczą Państwa doświadczeń i obecnej sytuacji w zakresie współpracy z rynkiem Wielkiej Brytanii. Ankieta jest anonimowa, a jej wyniki posłużą ŁSSE S.A. do zaprojektowania odpowiedniego programu pomocowego kierowanego m.in. do przedsiębiorstw i instytucji.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy