QSC Live Day в Києві!
QSC Live Day (19.09) – потужний звуковий інтенсив для всіх причетних до професійної музичної сцени. Це продукти для прокатних компаній малого та середнього форматів, інсталяторів, звукорежисерів, музикантів і артистів, ведучих та діджеїв. На QSC Live Day ми представимо ультракомпактні цифрові мікшери QSC TouchMix, бюджетні (за ціною, а не за якістю) активні акустичні системи серії CP, наступне покоління легендарних активних акустичних систем серії K.2, лінійку активних сабвуферів серії KS, потужні пасивні систем серії E, підкріплені підсилювачами GX та GXD, активну класику в 18-міліметровій фанері серії KW, неперевершену елітну серію Acoustic Performance та флагманський продукт QSC для живого звуку — активний лінійний масив KLA.

QSC Live Day проведе Марк Бейлі (Mark Bailey) – директор з тренінгів з продажу QSC в Європі, Близькому Сході та Африці. В QSC з 2010 року, раніше працював з JBL у складі Harman Pro Group. Випускник електроакустики Університету Салфорда (Великобританія) Марк захистив роботи на професійні аудіо теми, включаючи розгортання лінійних масивів великого формату, а також про актуальне сприймання музики. Він працював у проектуванні специфікацій та продажах на різних майданчиках від нічних клубів, стадіонів до кінотеатрів. Також тісно працював з прокатними компаніями, розуміючи необхідність ефективної рентабельності інвестицій, а також вимог щодо надійності. Процес продажу через розуміння продуктів та покупців — його захоплення, і він по-справжньому оцінить шанс поспілкуватися під час перерв. Він навіть вип’є трохи горілки з вами - але лише після того, як він закінчить презентації ;)

Місце проведення — футуристичний Pochayna Event Hall, найдосконаліший майданчик для бізнес-івентів. Але навіть він має свої обмеження щодо кількості учасників, тому ми рекомендуємо пройти реєстрацію на QSC Demo Days уже зараз.
Email address *
Ваші Ім'я та Прізвище *
Your answer
Ваша компанія, організація, артист, гурт (якщо є)
Your answer
Ваш профіль в Facebook
(лінк, для зручності спілкування)
Your answer
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service