Реєстраційна форма представників громадськості для участі в публічному обговоренні "Місцеві референдуми: пошук ефективного механізму народовладдя для України"
Шановний учаснику/ учаснице,

Національний Демократичний Інститут (НДІ) спільно з Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES) в Україні засвідчують Вам свою повагу та запрошують Вас зареєструватися для участі в чотирьох публічних обговореннях "Місцеві референдуми: пошук ефективного механізму народовладдя для України", які відбудуться 05, 09, 12, 19 квітня 2021 року за допомогою додатку ZOOM. Зареєстровані учасники отримають посилання на публічне обговорення за день до проведення заходу.

Метою публічних обговорень є сприяння відкритому інклюзивному діалогу з громадянами щодо процесу місцевого референдуму в Україні. Головними завданнями, які ставлять перед собою організації громадянського суспільства, є підвищення обізнаності громадян щодо політичних реформ та побудова діалогу між громадянами, політичними партіями, зацікавленими сторонами та експертним середовищем.

Формат публічного обговорення передбачає презентації від експертів та включає модеровану дискусію в робочих групах для напрацювання рекомендацій. Участь в обговоренні є безкоштовною.

Публічне обговорення відбуватиметься на платформі ZOOM. Онлайн трансляція виступів експертів і презентація напрацювань в робочих групах передбачається у соціальній мережі Facebook.

У разі виникнення запитань, просимо звертатися до Майї Скрипник, програмної асистентки НДІ за електронною адресою mskrypnyk@ndi.org.

Сподіваємося на Вашу активну участь у заході.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Ваша електронна адреса. *
Ваше прізвище. *
Ваше ім'я. *
Місто, в якому Ви проживаєте. *
Організація, яку Ви представляєте. *
Ваша стать. *
Публічне обговорення, у якому Ви бажаєте взяти участь *
Звідки Ви дізналися про онлайн обговорення? *
Заповнюючи цю реєстраційну форму, ви погоджуєтеся з тим, що ваші персональні дані будуть зібрані, оброблені та зберігатимуться НДІ згідно закону України про захист персональних даних. *
Чи бажаєте Ви отримувати запрошення на публічні заходи НДІ у майбутньому? *
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of National Democratic Institute. Report Abuse