OPEN CALL Воркшоп Юрія Кручака і Юлії Костерєвої «Локальне — нове глобальне»
Запрошуємо істориків, урбаністів, культурологів, мистецтвознавців студентів/ок відповідних факультетів (дисциплін), та жителів Дніпра, зацікавлених в дослідженні міста, обміні знаннями та компетенціями до участі у воркшопі Юрія Кручака і Юлії Костерєвої «Локальне — нове глобальне».

Наслідуючи назву виставки, в рамках якої проходитиме серія воркшопів, ми ми будемо наближатись до міста і пізнавати його разом. Воркшопи стосуються методологій роботи з місцем, контекстом, публічним простором і надають учасникам можливості  для колективної роботи.  Об’єктом дослідження стане DCCC.

Воркшоп «Локальне-  нове глобальне» ставить питання про те, як культура,  люди,  політика впливають на місце; як трансформувати контекст і особистий досвід у зрозуміле для широкого кола людей універсальне повідомлення.
Воркшоп пропонує методику, завдяки якій проблеми можуть стати основою роботи.
«Локальне - нове глобальне» сприяє обміну знаннями, отриманню нового досвіду, самовизначенню та розвиває культуру діалогу. В процесі між учасниками встановлюється спільне поле розуміння і узгоджуються пріоритети групи.
Воркшопи - це місце дослідження і рефлексії, а також потенційного розвитку спільного (простору, надбання).

Воркшоп відбувається у формі гри. В процесі воркшопу визначаються локальні проблеми і можливості, розробляються мистецькі проєкти.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
ПІБ *
Контактний телефон *
Адреса електронної пошти
Розкажіть, будь ласка,  про себе: (Ваша сфера інтересів, професійна діяльність) *
Я даю дозвіл на обробку персональних даних *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy