Formular Aplikimi AKADEMIA VERORE 2024
Eja në Virtus më 20 Maj 16:00-19:00 dhe mëso më shumë rreth Akademisë Verore 😍

❕ Plotëso formularin dhe do të dërgojmë në email kuponin elektronik me vlerë 5,000L. Kuponin mund ta shfrytëzosh për Programin Veror ose për Regjistrimet e Hershme për Vitin e Ri Akademik që fillon në Shtator (deri më 30 Qershor janë të hapura aplikimet).
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Emër/Mbiemër:  *
Email: *
Numër kontakti: *
Qyteti ku jetoni: *
Emër/Mbiemër i Fëmijës: *
Shkolla ku studion:  *
Klasa: *
Email: *
Jeni të interesuar për: *
Required
Orari që ju përshtatet për programin e Virtus Academic Summer (Programi Akademik):
Clear selection
Cila është mënyra më e përshtatshme që ju të merrni pjesë në programin që dëshironi?
Clear selection
Nga keni dëgjuar për Virtus *
Keni pyetje/paqartësi rreth programeve që ofrojmë?
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy