Registrační formulář pro Focus group na téma Vzdělávání o klimatu a EVVO v Česku 10.12.2020
INCIEN organizuje dvě diskuzní setkání formou FOCUS GROUP v rámci výzkumného projektu s EIT Climate-KIC o environmentálním vzdělávání v zemích V4 (Česká republika, Slovensko, Polsko, Maďarsko).

Zveme Vás k účasti na online setkání, abychom otevřeli diskuzi o současných bariérách environmentální výuky a identifikovali cesty, jak nejlépe zahrnout otázky klimatické změny do výuky. Cílem je i potvrdit hypotézy plynoucí z dotazníkových šetření s klíčovými aktéry a pedagogy.

Bližší informace včetně přesného programu zašleme na začátku prosince. Toto tedy není závazná přihláška. Zájem o účast na setkání prosím potvrďte níže.

Setkání proběhne ve dvou termínech - v dopoledním a odpoledním.

Více informací o projektu včetně odkazu na dotazníkové šetření najdete zde: https://incien.org/novy-projekt-incien-research-proc-se-v-cesku-neuci-o-zmene-klimatu/
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Jméno *
Příjmení *
Email *
Instituce
Pozice
Jakou možnost účasti na setkání preferujete?
Clear selection
Máte zájem zanechat nám nějaký vzkaz, vhled do tématu nebo postřeh, který bychom při formování otázek k hlubší diskuzi neměli opomenout? Ozvěte se nám na email recepce@incien.org s předmětem emailu "EDU o klimatu" Budeme se věnovat zejména identifikaci bariér v oblasti vzdělávání o klimatu a dalších environmentálních tématech.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy