MĀRKETINGS – RADOŠS CEĻŠ UZ REZULTĀTU 10.08.2020.
Digitālā mārketinga platformas, kuras vairs nevar ignorēt
Mobilais mārketings, tendences, efektīvi mobilā mārketinga risinājumi.

2020. gada 10. augustā plkst. 15:00 - 16:30

Seminārs/vebinārs - 20 dalībnieki aicināti piedalīties seminārā klātienē!

Covid-19 pandēmija ir ieviesusi būtiskas korekcijas un ietekmējusi arī mārketinga platformas, vairākas no kurām ir piedzīvojušas strauju popularitāti un pieprasījumu reklāmdevēju vidū. Ar šīm platformām vairs nevar nerēķināties, veidojot digitālā mārketinga stratēģiju. Pirmo reizi stāstīsim par mārketinga platformām Tik Tok, Apple, dinamiskā remārketinga platformām un rīkiem Facebook, Criteo, Remerge. Uzzināsiet kādas ir iespējas, īpatnības, rezultāti. Stāstīsim arī par mobilo apmeklējumu, tendencēm, kā pareizi reklamēties Apple, Google Play un citas iespējas efektīvi uzrunāt un piesaistīt mobilo ierīču lietotājus.

Vebinārs būs noderīgs jebkuram uzņēmējam, īpaši eksportējošam!

Vebināra galveno tēmu izklāsts::
1.Digitālais mārketings ar Tik Tok – sociālā vietne, ar kuru jāsāk rēķināties! Straujās izaugsmes iemesli, aktuālā statistika, mērķa auditorijas, mārketinga risinājumi, iespējas, uzņēmēju pieredze (case study).
2. Mobilais apmeklējums – efektīvi mārketinga risinājumi, kāpēc un kā reklamēties Facebook, Apple, Google Play, mobilais retārgetings (atkārtota mērķa auditorijas uzrunāšana), uzņēmēju pieredze (case study).
3. Dinamiskais remārketings – mūsdienu e-komercijas neatņemama sastāvdaļa. Efektīvi risinājumi, rīki, rezultātu apskats, balstīts uz uzņēmēju pieredzi (case study).
4. Atbildes uz dalībnieku jautājumiem/diskusija.

Vebināru vada:
Velta Mestere, RealWeb Latvia valdes locekle
Velta Mestere ir digitālā mārketinga ekspertee ar 10 gadu pieredzi un ikdienā konsultē klientus ar reklāmas budžetiem, kas Google, Facebook, Tik Tok un mobilajās reklāmās tērē vairāk kā 1 milj. EUR mēnesī. Ikdienā vada starptautisko digitālā mārketinga aģentūru RealWeb Latvia, kas izstrādā un veido digitālā mārketinga stratēģijas kā Latvijas uzņēmumiem, tā arī apkalpo lielus eksporta tirgus spēlētājus, tādus kā Aliexpress, Pixonic Games, Mail Ru Group, Find My Kids u.c. Veiksmīgi sadarbojas ar Google, Microsoft , Yandex, Facebook, Tik Tok, Apple u.c. reklāmas platformām.

Vebinārs pieejams tikai LTRK biedriem!
Pirms vebināra saņemsiet informāciju par pieslēgumu.


Vārds, uzvārds *
Pārstāvētais uzņēmums, organizācija *
Amats *
E-pasts *
Tālruņa numurs *
Pārstāvētais uzņēmums, organizācija ir LTRK biedrs *
Pārstāvētā nozare *
Semināra apmeklējuma veids *
Kādas tēmās Jūs vēlētos dzirdēt nākamajos "MĀRKETINGS – RADOŠS CEĻŠ UZ REZULTĀTU" semināros?
Kādi ir Jūsu jautājumi ekspertam par šo tēmu?
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy