Działaj razem z nami!
Polska Sieć Polityki Narkotykowej (PSPN) działa od 2008 r. na rzecz racjonalnej polityki narkotykowej: redukcji szkód, reformy prawa narkotykowego i systemu leczenia uzależnień, medycznego wykorzystania substancji psychodelicznych i marihuany. Naszą misją jest inicjowanie i wspieranie działań mających na celu zmianę w podejściu do problemu narkotyków, zarówno w polskim prawie jak i w świadomości społecznej. Odwołując się do Praw Człowieka,  przeciwdziałamy stygmatyzacji i dyskryminacji osób używających narkotyki, osób sięgających po nie z powodu uzależnienia, jak i okazjonalnie.

Wypełniając ten wniosek oświadczasz, że utożsamiasz się z celami PSPN oraz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Fundację Polska Sieć Polityki Narkotykowej, ul. Apenińska 3A/23, 01-493 Warszawa w celach związanych z działaniem PSPN. Twoje dane nie będą nikomu udostępniane. Tylko członkowie Komitetu Sterującego PSPN mogą uzyskać wgląd do Twoich odpowiedzi.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Imię i nazwisko *
Adres e-mail *
Rok urodzenia *
Linki do mediów społecznościowych (opcjonalnie)
Np: Facebook, Instagram, Linkedin.
W jakim województwie mieszkasz? *
Kim jesteś i co chciałbyś/chciałabyś robić? *
Napisz kilka zdań o sobie (wykształcenie, zawód, pasje, wiek) oraz w jakich akcjach czy działaniach Polskiej Sieci Polityki Narkotykowej chciałbyś/chciałabyś uczestniczyć.
W jakiej roli siebie widzisz? *
Informacja o przetwarzaniu danych
W związku z wejściem w życie w dniu 25 maja 2018 roku, Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. ws. ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwanych potocznie RODO informujemy, że:

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Polska Sieć Polityki Narkotykowej ul Apenińska 3a/23  01-493 Warszawa
2. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w celu przystąpienia do organizacji oraz kontaktu w ramach członkostwa.
3. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania;
4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne i niezbędne do przystąpienia do Polskiej Sieci Polityki Narkotykowej
Zgoda na przetwarzanie danych *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy