JavaScript isn't enabled in your browser, so this file can't be opened. Enable and reload.
ANKIETA SATYSFAKCJI PACJENTA
PODSTAWOWA OPIEKA ZDROWOTNA
Instrukcja obsługi ankiety:
Odpowiadając na poniższe pytania proszę udzielić jednokrotnej odpowiedzi.
Ankieta jest anonimowa.
Sign in to Google
to save your progress.
Learn more
* Indicates required question
1. Ile razy, w ciągu ostatnich 6 miesięcy, korzystał Pan/Pani z usług medycznych świadczonych przez naszą przychodnię w ramach Podstawowej Opieki Zdrowotnej (POZ)?
(lekarza rodzinnego, gabinetu zabiegowego i/ lub pielęgniarki środowiskowej)
*
0-1 razy
2-5 razy
6-10 razy
pow. 10 razy
2. Jak Pan/ Pani ocenia możliwość rejestracji telefonicznej pod względem dostępności do niej?
*
Bardzo dobrze
Dobrze
Przeciętnie
Źle
Bardzo źle
Nie korzystam
3. Jak Pan/Pani ocenia kompletność i rzeczowość udzielonych informacji przez pracownika rejestracji?
*
Bardzo dobrze
Dobrze
Przeciętnie
Źle
Bardzo źle
4. Jak Pan/Pani ocenia zachowanie pracownika rejestracji?
(uprzejmość, życzliwość, uważne słuchanie)
*
Bardzo dobrze
Dobrze
Przeciętnie
Źle
Bardzo źle
5. Proszę ocenić warunki panujące w poczekalni.
(miejsca do siedzenia, czystość, estetyka)
*
Bardzo dobre
Dobre
Przeciętne
Źle
Bardzo źle
6. Jak długo oczekiwał Pan/Pani na wizytę u lekarza przed gabinetem lekarskim?
*
wizyta zgodnie z planem
do 15 min.
do 30 min.
pow. 45 min.
7. Jak Pan/Pani ocenia poziom opieki lekarskiej?
(uprzejmość, życzliwość, zainteresowanie, poświęcony czas i uwagę)
*
Bardzo dobrze
Dobrze
Przeciętnie
Źle
Bardzo źle
8. Jak Pan/Pani ocenia udzieloną informację o stanie zdrowia przez lekarza w trakcie wizyty?
*
Zrozumiała
Nie w pełni zrozumiała
Nie zrozumiałą
Brak informacji
9. Czy uzyskał Pan/Pani wystarczającą wiedzę o planowanych badaniach, dodatkowych konsultacjach i leczeniu?
*
TAK
NIE
Nie było takiej potrzeby
10. Czy miał Pan/Pani możliwość wyrażenia swojej opinii/uwag w trakcie podejmowanych decyzji medycznych?
*
TAK
NIE
Nie było takiej potrzeby
11. Jak ocenia Pan/Pani dbałość lekarzy o zachowanie zasad intymności i poszanowania godności pacjenta?
*
Bardzo dobrze
Dobrze
Przeciętnie
Źle
Bardzo źle
Nie mam zdania
12. Jak ocenia Pan/Pani jakość wizyt domowych lekarza?
*
Bardzo dobrze
Dobrze
Przeciętnie
Źle
Bardzo źle
Nie korzystałem/łam
13. Jak Pan/Pani ocenia poziom opieki pielęgniarskiej?
(uprzejmość, życzliwość, zainteresowanie, poświęcony czas i uwagę)
*
Bardzo dobrze
Dobrze
Przeciętnie
Źle
Bardzo źle
Nie korzystałem/łam
14. Jak ocenia Pan/Pani staranność i jakość wykonywanych zabiegów przez pielęgniarki?
(zabiegi, iniekcje, itp.)
*
Bardzo dobrze
Dobrze
Przeciętnie
Źle
Bardzo źle
Nie korzystałem/łam
15. Jak ocenia Pan/Pani poszanowanie intymności i godności pacjenta podczas zabiegów pielęgniarskich?
*
Bardzo dobrze
Dobrze
Przeciętnie
Źle
Bardzo źle
Nie korzystałem/łam
16. Jak ocenia Pan/Pani jakość wizyt domowych pielęgniarki?
*
Bardzo dobrze
Dobrze
Przeciętnie
Źle
Bardzo źle
Nie korzystałem/łam
17. Czy obecność osób trzecich w gabinecie lekarskim, zabiegowym wystąpiła po wyrażeniu przez Pana/Panią zgody
(np. innej osoby spośród personelu medycznego, członków rodziny)
?
*
TAK
NIE
Nie było takiej potrzeby
Nie pamiętam
18. Czy kontakt z pracownikami naszej przychodni pozwolił Panu/Pani uzyskać potrzebne informacje lub rozwiązać problemy?
*
TAK
NIE
Nie było takiej potrzeby
Nie pamiętam
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. -
Terms of Service
-
Privacy Policy
Does this form look suspicious?
Report
Forms
Help and feedback
Contact form owner
Help Forms improve
Report