Twój pomysł na Rozwój Nieznanowic
Stowarzyszenie NIEZNANOWICE.pl wraz z Sołtysem Naszej miejscowości usilnie zabiegają o możliwości finansowania projektów rozwojowych dla Nieznanowic i okolic. Ogłaszamy burze mózgów i zapraszamy mieszkańców do wypełnienia ankiety na temat wykorzystania MINI dotacji. Podczas opisywania swoich pomysłów pamiętaj o kilku kwestiach:
- nie ograniczaj pomysłów i potrzeb do budowy drogi, kanalizacji, czy pozostałej infrastruktury. Mile widziane będą równie pomysły rozwoju samych mieszkańców (projektu kulturalne, sportowe, integracji mieszkańców itp)
- aby uwolnić pomysłowość mieszkańców w różnych aspektach podzieliłem pomysły, ograniczając na nie budżet. Podzieliłem 5 000 zł, 10 000 zł, 15 000 zł i największe problemy
- projekt musi przynieść jakiś efekt końcowy (np. podniesienie umiejętności, kreatywność, poprawę stanu zdrowia mieszkańców itp) - a może przyjdzie ci do głowy coś zupełnie nowego.

Domyślam, się że łatwo będzie wskazać największe problemy. Trudniej będzie o pomysły na wykorzystanie mniejszych kwot, ale spróbujcie to bardzo ważne, głównie jeśli chodzi o konkursy grantowe o jakie się staramy.

Pomysł na 5 000 zł
Opisz swój pomysł poniżej (kliknij Twoja odpowiedź i pisz). Pamiętaj czego może dotyczyć, czego nie może dotyczyć projekt i jakie masz ograniczenia budżetowe.
Your answer
Pomysł na 10 000 zł
Your answer
Pomysł na 15 000 zł
Your answer
Opisz największe problemy mieszkańców Nieznanowic i okolic
Opisz albo wypunktuj największe problemy mieszkańców Sołectwa Nieznanowice i okolic. Staraj się uwzględnić zarówno te kapitałochłonne projekty infrastrukturalne (np świetlica, drogi) jak również problemy dzieci, osób starszych itp. Napisz co według Ciebie jest największą barierą realizacji tego pomysłu (czas, pieniądze, inne czynniki). Pomoże to określić przyszłe kierunki rozwoju Nieznanowic. W tym pytaniu co prawda budżet nie jest ograniczony, ale prosimy o zachowanie realizmu wykonania danych inwestycji. Lepiej przelecieć się samolotem z Warszawy do Paryża, niż marzyć o locie w kosmos!
Your answer
Pomysł na rozwiązanie największych problemów mieszkańców
Możesz również zaproponować pomysł na rozwiązanie największych problemów. Czasem nie wymaga ono gigantycznych nakładów pracy i kapitału. Podziel się swoimi pomysłami...
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms