2020 SOSYAL GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMİ 2
“Girişimcilik bir kişilik yapısıdır. Alışılagelen ticari alanda yapılan işlerin yürütücüleridir girişimciler. Fakat girişimci özelliği olan kişiler sosyal sorumluluk sahibi ise, bu konuda da yaratıcı ve yenilikçi yaklaşımlar ile toplumsal sorunlara ve ihtiyaçlara çözüm üretebilirler. Böylece sosyal girişimciliğin toplumların kalkınmasında önemli mesafeler almasını sağlayabilirler. Sosyal girişimciler yüz yıllardır toplumların alışılagelmiş davranışlarını değiştirerek dönüşümlere yol açmışlardır.


Sosyal girişimcilik, Bireyin yaşadığı çevredeki toplumsal bir sorunu belirleyerek ve girişimcilik ilkelerini kullanarak kalıcı çözümler üretmesi olarak özetleniyor.

Peki ya siz, bu işin neresindesiniz?

Doksanlı yıllarla literatüre giren ve günümüzde kendine oldukça popüler bir yer edinmiş olan “Sosyal Girişimcilik” hakkında kavramsal boyuttan uygulamaya zengin bir içerikle uygulanacak sertifikalı eğitim programıyla;

Sosyal Girişimcilik Nedir?

1 gün 8 saat olarak planlanmış Sosyal Girişimcilik Eğitimi;

Tarih:

25.03.2020 09.00-17.00


18-30 yaş arasındaki GENÇlerin katılımına açıktır.

Katılım ücreti: 20,00 TL

Not:
* Eğitime kabul edilip herhangi bir nedenden dolayı katılmayan kişiler SİTODED tarafından düzenlenen başka bir eğitime kabul edilmeyecektir.
* SİTODED tarafından düzenlenen herhangi bir eğitim/etkinliğe daha önce başvuru yaptığı ve kabul edildiği halde katılmayan kişilerin başvuruları değerlendirmeye alınmayacaktır.
Ad Soyad *
Doğum Tarihi *
MM
/
DD
/
YYYY
Telefon *
e-posta *
Eğitim *
Bu formla, Sosyal Girişimcilik Eğitimi'ne katılmaya başvurduğumu beyan ederim. *
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. - Terms of Service - Privacy Policy