Praktyczne wykorzystanie RODO przez Pośrednika- EDYCJA 2
Data: 08.05.2018,
godz. 9.30-16.00
Miejsce: hotel Hilton Garden Inn Kraków, ul. Marii Konopnickiej 33
Szkolenie poprowadzi: mgr Rafał Szczeponek

Prawnik, pośrednik w obrocie nieruchomościami, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Od 2006 roku prowadzi własne biuro nieruchomości w Katowicach. W ramach projektu Szkola.Nieruchomosc.Pl wykłada na kursach licencyjnych, prowadzi wewnętrzne szkolenia dla biur nieruchomości . Nagrodzony brązowym medalem „Pro Aequo Et Bono” za szczególne zasługi dla polskiego rynku nieruchomości. Uczestnik prac legislacyjnych nad ustawami regulującymi rynek nieruchomości. Słuchacz studiów podyplomowych „Ochrona danych osobowych w administracji i biznesie – Inspektor ochrony danych” w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej , członek Stowarzyszenia Inspektorów Ochrony Danych Osobowych. Publikuje w branżowych wydawnictwach. Miłośnik dobrego kina i muzyki rockowej.

Koszt szkolenia:
- Pośrednicy stowarzyszeni w MSPON: bezpłatnie
- Pozostali uczestnicy: 150 zł

Członkowie MSPON, którzy nie będą mogli wziąć udziału, mogą zapisać na szkolenie osobę na zastępstwo, której uczestnictwo również jest bezpłatne. Prosimy o adnotacje o takiej osobie w polu "komentarz".

Wpłaty należy dokonywać na numer konta MSPON, tj.
BNP BGŻ PARIBAS Bank Polska S.A. 23 1600 1039 0002 0031 4933 2001
Małopolskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami
ul. Lea 114 pok. 230, 30-133 Kraków

Prosimy o podanie danych swojej firmy wraz z numerem NIP, lub danych prywatnych z adresem, ponieważ jesteśmy zobowiązani do wystawienia faktury na każdą wpłatę za szkolenie wpływającą na nasze konto.

Przez wypełnienie i przesłanie do MSPON niniejszego formularza zgłoszeniowego powstaje obowiązek dokonania zapłaty. W przypadku rezygnacji, dokonana wpłata nie podlega zwrotowi.

Więcej informacji na: http://mspon.pl/wp/?p=9488

UWAGA!
Osoby zapisane na szkolenie w dniu 7 maja chcące zmienić termin szkolenia ZOBOWIĄZANE są do kontaktu z biurem MSPON (biuro@mspon.pl; biuro.mspon@gmail.com) w celu zmiany terminu.
Imię *
Your answer
Nazwisko
Your answer
Adres e-mail *
Your answer
Nr licencji Pośrednika
Your answer
Nr licencji Zarządcy
Your answer
Jestem członkiem Małopolskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami *
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Małopolskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami w związku z wprowadzoną procedurą. Wiem ze udostępnianie danych ma charakter dobrowolny, oraz oświadczam, że znam swoje prawa (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 O ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133 poz.883 ). *
Dane do faktury (dla niezrzeszonych w MSPON) *
Prosimy o podanie: Nazwy firmy, adresu z kodem pocztowym, numeru NIP oraz numeru telefonu do kontaktu)
Your answer
Komentarz, osoba na zastępstwo
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms