Zamówienie publikacji elektronicznych
Sign in to Google to save your progress. Learn more
KMP1314T-e
KMP1314T-e
Archiwalne zadania treningowe I etapu Konkursu Matematyczne Preteksty edycji I (2013-2014) - https://matpret.pl/konkurs-matematyczne-preteksty/archiwalne-zadania-treningowe/.  Oznaczenie handlowe: KMP1314T-e;  cena detaliczna: 16,80 zł, albo 12,60 zł w ZESTAWIE 4 (zobacz niżej).
KMP1415T-e
KMP1415T-e
Archiwalne zadania treningowe I etapu Konkursu Matematyczne Preteksty edycji II (2014-2015) - https://matpret.pl/konkurs-matematyczne-preteksty/archiwalne-zadania-treningowe/.  Oznaczenie handlowe: KMP1415T-e;  cena detaliczna: 16,80 zł, albo 12,60 zł w ZESTAWIE 4 (zobacz niżej).
KMP1516T-e
KMP1516T-e
Archiwalne zadania treningowe I etapu Konkursu Matematyczne Preteksty edycji III (2015-2016) - https://matpret.pl/konkurs-matematyczne-preteksty/archiwalne-zadania-treningowe/.  Oznaczenie handlowe: KMP1516T-e;  cena detaliczna: 16,80 zł, albo 12,60 zł w ZESTAWIE 4 (zobacz niżej).
KMP1617T-e
KMP1617T-e
Archiwalne zadania treningowe I etapu Konkursu Matematyczne Preteksty edycji IV (2016-2017) - https://matpret.pl/konkurs-matematyczne-preteksty/archiwalne-zadania-treningowe/.  Oznaczenie handlowe: KMP1617T-e;  cena detaliczna: 16,80 zł, albo 12,60 zł w ZESTAWIE 4 (zobacz niżej).
KMP1718T-e
KMP1718T-e
Archiwalne zadania treningowe I etapu Konkursu Matematyczne Preteksty edycji V (2017-2018) - https://matpret.pl/konkurs-matematyczne-preteksty/archiwalne-zadania-treningowe/.  Oznaczenie handlowe: KMP1718T-e;  cena detaliczna: 16,80 zł, albo 12,60 zł w ZESTAWIE 4 (zobacz niżej).
ZESTAW 1 - KMP1315T-e
Z1KMP1315T-e
Zestaw 1: Archiwalne zadania treningowe I etapu Konkursu Matematyczne Preteksty edycji I (2013-2014) + Archiwalne zadania treningowe I etapu Konkursu Matematyczne Preteksty edycji II (2014-2015) - https://matpret.pl/konkurs-matematyczne-preteksty/archiwalne-zadania-treningowe/.  Oznaczenie handlowe: Z1KMP1315T-e;  cena detaliczna: 31,50 zł, albo 25,20 zł w ZESTAWIE 4 (zobacz niżej).
ZESTAW 2 - KMP1316T-e
Z2KMP1316T-e
Zestaw 2: Archiwalne zadania treningowe I etapu Konkursu Matematyczne Preteksty edycji I (2013-2014) + Archiwalne zadania treningowe I etapu Konkursu Matematyczne Preteksty edycji II (2014-2015) + Archiwalne zadania treningowe I etapu Konkursu Matematyczne Preteksty edycji III (2015-2016) - https://matpret.pl/konkurs-matematyczne-preteksty/archiwalne-zadania-treningowe/.  Oznaczenie handlowe: Z2KMP1316T-e;  cena detaliczna: 44,10 zł, albo 37,80 zł w ZESTAWIE 4 (zobacz niżej).
ZESTAW 3 - KMP1317T-e
Z3KMP1317T-e
Zestaw 3: Archiwalne zadania treningowe I etapu Konkursu Matematyczne Preteksty edycji I (2013-2014) + Archiwalne zadania treningowe I etapu Konkursu Matematyczne Preteksty edycji II (2014-2015) + Archiwalne zadania treningowe I etapu Konkursu Matematyczne Preteksty edycji III (2015-2016) + Archiwalne zadania treningowe I etapu Konkursu Matematyczne Preteksty edycji IV (2016-2017) - https://matpret.pl/konkurs-matematyczne-preteksty/archiwalne-zadania-treningowe/.  Oznaczenie handlowe: Z3KMP1317T-e;  cena detaliczna: 54,60 zł, albo 50,40 zł w ZESTAWIE 4 (zobacz niżej).
ZESTAW 4 - KMP1318T-e
Z4KMP1318T-e
ZESTAW 4: Archiwalne zadania treningowe I etapu Konkursu Matematyczne Preteksty edycji I (2013-2014) + Archiwalne zadania treningowe I etapu Konkursu Matematyczne Preteksty edycji II (2014-2015) + Archiwalne zadania treningowe I etapu Konkursu Matematyczne Preteksty edycji III (2015-2016) + Archiwalne zadania treningowe I etapu Konkursu Matematyczne Preteksty edycji IV (2016-2017) + Archiwalne zadania treningowe I etapu Konkursu Matematyczne Preteksty edycji IV (2017-2018) - https://matpret.pl/konkurs-matematyczne-preteksty/archiwalne-zadania-treningowe/.  Oznaczenie handlowe: Z4KMP1318T-e;  cena detaliczna: 63,00 zł.
DANE ZAMAWIAJĄCEGO
Zamówienia na e-booki realizujemy wyłącznie indywidualne, dla osób prywatnych.
Zamawiane egzemplarze zostaną indywidualnie oznaczone danymi zamawiającego (z przelewu bankowego) i są przeznaczone wyłącznie do jego użytku oraz jego najbliższej rodziny.

W sprawie zamówień zbiorowych prosimy o kontakt e-mailem na konto: sklep@matejuk.pl
Imię i nazwisko zamawiającego *
Twoje imię i nazwisko, jako osoby składającej zamówienie.
Adres e-mail zamawiającego *
Twój adres e-mail do kontaktu w sprawie zamówienia.
Nr telefonu zamawiającego *
Twój nr telefonu, na który - tylko w razie potrzeby - można byłoby wysłać wiadomość sms.
Osobiste hasło *
Twoje osobiste hasło, które posłuży do otwierania zamówionych plików (minimum 8 znaków).
Dokument sprzedaży
Każda sprzedaż jest rejestrowana na kasie fiskalnej, na podstawie przelewów bankowych, więc jeżeli nie potrzebujesz faktury, to pozostaw puste wszystkie pola dotyczące faktury.

Jeżeli chcesz otrzymać fakturę zgodną z danymi z przelewu bankowego (tylko dla jednoosobowych kont bankowych), to zaznacz poniżej tylko pole "Czy faktura?", a następne pole dotyczące faktury zostaw puste.

Jeżeli chcesz otrzymać fakturę na innego nabywcę, niż nadawca przelewu bankowego (np. małżonka - w przypadku małżeńskich kont bankowych, należy wybrać JEDNĄ osobę), to wypełnij pole "Faktura - inna nazwa nabywcy".
Czy faktura?
Nie zaznaczaj, jeżeli nie potrzebujesz faktury.
Faktura - inna nazwa nabywcy
Nie wypełniaj, jeżeli nie potrzebujesz faktury.
Wypełnij tylko wtedy, jeżeli chcesz otrzymać fakturę na innego nabywcę, niż nadawca przelewu bankowego.
Uwagi do zamówienia
Jeżeli masz jakieś dodatkowe informacje, to podaj je krótko poniżej.
Klauzula informacyjna
Powyższe dane zbierane są i przetwarzane przez firmę MATEJUK EDUKACJA Marek Matejuk, z siedzibą w Wałbrzychu, przy ulicy Psie Pole 10, wyłącznie w celu realizacji Twojego zamówienia.
Jeżeli niżej wyrazisz taką wolę - będą również przetwarzane w celu przesyłania newsletterów drogą elektroniczną.
Dane nie będą udostępniane innym podmiotom, z wyjątkiem sytuacji określonych prawem.
Masz prawo do dostępu do treści swoich danych, do ich poprawiania oraz usunięcia.
Dane będą przechowywane przez 5 lat, począwszy od 1 stycznia następnego roku, zarówno dla celów podatkowych, dochodzenia ewentualnych roszczeń, jak i ochrony praw autorskich i majątkowych autora i wydawcy.
Podanie danych jest dobrowolne, ale ich brak uniemożliwi realizację zamówienia.
Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności firmy MATEJUK i polityką prywatności Google.
Dane podlegają ochronie zgodnie z procedurami RODO (Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE).
Jeżeli zamówisz któryś z niżej wymienionych newsletterów, to dane będą przetwarzane do momentu otrzymania Twojej rezygnacji. Wówczas zostaną usunięte.
Przetwarzanie i komunikacja *
Zgadzam się na przetwarzanie powyższych danych i komunikację związaną z realizacją zamówienia.
Required
Newsletter Matejuk.pl
Proszę o przesyłanie drogą elektroniczną, na wyżej podany adres e-mail, wiadomości dotyczących oferty, promocji i innych wydarzeń. Wyrażam zgodę na otrzymywanie newsletterów od firmy MATEJUK EDUKACJA Marek Matejuk, z siedzibą w Wałbrzychu, przy ulicy Psie Pole 10, drogą elektroniczną.
Newsletter MatPret
Proszę o przesyłanie drogą elektroniczną, na wyżej podany adres e-mail, wiadomości dotyczących ogólnopolskiego projektu edukacyjnego Matematyczne Preteksty, w tym ogólnopolskiego Konkursu Matematyczne Preteksty. Wyrażam zgodę na otrzymywanie newsletterów od firmy MATEJUK EDUKACJA Marek Matejuk, z siedzibą w Wałbrzychu, przy ulicy Psie Pole 10, drogą elektroniczną.
Newsletter AUM
Proszę o przesyłanie drogą elektroniczną, na wyżej podany adres e-mail, wiadomości dotyczących różnych działań Akademii Umiejętności Matematycznych. Wyrażam zgodę na otrzymywanie newsletterów od firmy MATEJUK EDUKACJA Marek Matejuk, z siedzibą w Wałbrzychu, przy ulicy Psie Pole 10, drogą elektroniczną.
Jeżeli zamawiasz newsletter/y, to przed jego/ich pierwszą wysyłką poprosimy Cię o weryfikację.
Nasze newslettery otrzymują tylko osoby, które rzeczywiście na nie czekają.
Ponieważ wysyłamy je mailingiem masowym, to serwery pocztowe mogą traktować je jako spam i blokować. Jeżeli więc w Twoje skrzynce pocztowej masz ustawioną blokadę dla wiadomości masowych, to nie otrzymasz nawet e-maila weryfikacyjnego.
Jeżeli taki e-mail weryfikacyjny do Ciebie dotrze, to prosimy o weryfikację i zastosowanie się do zaleceń tam opisanych.
Prawa autorskie i majątkowe. *
Zamawiane książki są dziełem autora i wydawcy. Ich stworzenie zajmuje sporo czasu i energii, a przede wszystkim wymaga unikalnych umiejętności. Jakie byłyby Twoje odczucia po stworzeniu czegoś, na co "nie wpadł" nikt inny i poświęceniu na to kilka miesięcy ciężkiej pracy, a potem wszyscy korzystaliby z tego, nie wspominając, kto to wymyślił i nie płacąc Ci za to?  Prosimy więc o potwierdzenie, że otrzymane książki będą wykorzystywane wyłącznie na własny użytek lub najbliższych osób, oraz że nie będą przekazywane innym osobom w żadnej formie (elektronicznej, papierowej, ustnej itp.), a zwłaszcza - nie będą publikowane w Internecie.
Required
Odstąpienie od prawa do zwrotu *
Zamawiając treść cyfrową oświadczam, że rezygnuję z prawa jej zwrotu przed upływem 14 dni od pobrania.
Required
Co dalej
Po otrzymaniu Twojego zamówienia, wyślemy automatycznym e-mail'em potwierdzenie jego otrzymania. Jeżeli podany adres e-mail jest poprawny, to otrzymasz go w ciągu kilku minut.

Prosimy o sprawdzenie danych i ewentualne ich poprawienie.
Następnie sprawdzimy Twoje zamówienie i wyślemy Ci osobnym e-mailem informację o jego realizacji (m.in. wartość z rabatami, numer naszego konta bankowego i tytuł przelewu). Prosimy więc o cierpliwość.

WAŻNE!
Ze względu na automatyczną wysyłkę potwierdzenia (co część serwerów traktuje jako pocztę niechcianą), po kilku minutach bardzo prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.


Pozdrawiamy Cię serdecznie i życzymy Ci miłego dnia,
firma MATEJUK EDUKACJA.

sklep@matejuk.pl

matejuk.pl

Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy