Zamówienie publikacji elektronicznych
KMP1314T-e
Archiwalne zadania treningowe I etapu Konkursu Matematyczne Preteksty edycji I (2013-2014) - https://matpret.pl/konkurs-matematyczne-preteksty/archiwalne-zadania-treningowe/. Oznaczenie handlowe: KMP1314T-e; cena detaliczna: 16,80 zł, albo od 12,60 zł w ZESTAWIE 4 (zobacz niżej).
KMP1415T-e
Archiwalne zadania treningowe I etapu Konkursu Matematyczne Preteksty edycji II (2014-2015) - https://matpret.pl/konkurs-matematyczne-preteksty/archiwalne-zadania-treningowe/. Oznaczenie handlowe: KMP1415T-e; cena detaliczna: 16,80 zł, albo od 12,60 zł w ZESTAWIE 4 (zobacz niżej).
KMP1516T-e
Archiwalne zadania treningowe I etapu Konkursu Matematyczne Preteksty edycji III (2015-2016) - https://matpret.pl/konkurs-matematyczne-preteksty/archiwalne-zadania-treningowe/. Oznaczenie handlowe: KMP1516T-e; cena detaliczna: 16,80 zł, albo od 12,60 zł w ZESTAWIE 4 (zobacz niżej).
KMP1617T-e
Archiwalne zadania treningowe I etapu Konkursu Matematyczne Preteksty edycji IV (2016-2017) - https://matpret.pl/konkurs-matematyczne-preteksty/archiwalne-zadania-treningowe/. Oznaczenie handlowe: KMP1617T-e; cena detaliczna: 16,80 zł, albo od 12,60 zł w ZESTAWIE 4 (zobacz niżej).
KMP1718T-e
Archiwalne zadania treningowe I etapu Konkursu Matematyczne Preteksty edycji V (2017-2018) - https://matpret.pl/konkurs-matematyczne-preteksty/archiwalne-zadania-treningowe/. Oznaczenie handlowe: KMP1718T-e; cena detaliczna: 16,80 zł, albo od 12,60 zł w ZESTAWIE 4 (zobacz niżej).
Z1KMP1315T-e
Zestaw 1: Archiwalne zadania treningowe I etapu Konkursu Matematyczne Preteksty edycji I (2013-2014) + Archiwalne zadania treningowe I etapu Konkursu Matematyczne Preteksty edycji II (2014-2015) - https://matpret.pl/konkurs-matematyczne-preteksty/archiwalne-zadania-treningowe/. Oznaczenie handlowe: Z1KMP1315T-e; cena detaliczna: 31,50 zł, albo od 25,20 zł w ZESTAWIE 4 (zobacz niżej).
Z2KMP1316T-e
Zestaw 2: Archiwalne zadania treningowe I etapu Konkursu Matematyczne Preteksty edycji I (2013-2014) + Archiwalne zadania treningowe I etapu Konkursu Matematyczne Preteksty edycji II (2014-2015) + Archiwalne zadania treningowe I etapu Konkursu Matematyczne Preteksty edycji III (2015-2016) - https://matpret.pl/konkurs-matematyczne-preteksty/archiwalne-zadania-treningowe/. Oznaczenie handlowe: Z2KMP1316T-e; cena detaliczna: 44,10 zł, albo od 37,80 zł w ZESTAWIE 4 (zobacz niżej).
Z3KMP1317T-e
Zestaw 3: Archiwalne zadania treningowe I etapu Konkursu Matematyczne Preteksty edycji I (2013-2014) + Archiwalne zadania treningowe I etapu Konkursu Matematyczne Preteksty edycji II (2014-2015) + Archiwalne zadania treningowe I etapu Konkursu Matematyczne Preteksty edycji III (2015-2016) + Archiwalne zadania treningowe I etapu Konkursu Matematyczne Preteksty edycji IV (2016-2017) - https://matpret.pl/konkurs-matematyczne-preteksty/archiwalne-zadania-treningowe/. Oznaczenie handlowe: Z3KMP1317T-e; cena detaliczna: 54,60 zł, albo od 50,40 zł w ZESTAWIE 4 (zobacz niżej).
Z4KMP1318T-e
ZESTAW 4: Archiwalne zadania treningowe I etapu Konkursu Matematyczne Preteksty edycji I (2013-2014) + Archiwalne zadania treningowe I etapu Konkursu Matematyczne Preteksty edycji II (2014-2015) + Archiwalne zadania treningowe I etapu Konkursu Matematyczne Preteksty edycji III (2015-2016) + Archiwalne zadania treningowe I etapu Konkursu Matematyczne Preteksty edycji IV (2016-2017) + Archiwalne zadania treningowe I etapu Konkursu Matematyczne Preteksty edycji IV (2017-2018) - https://matpret.pl/konkurs-matematyczne-preteksty/archiwalne-zadania-treningowe/. Oznaczenie handlowe: Z4KMP1318T-e; cena detaliczna: 63,00 zł.
DANE ZAMAWIAJĄCEGO
Zamówienia na e-booki realizujemy wyłącznie indywidualne, dla osób prywatnych.
Zamawiane egzemplarze zostaną indywidualnie oznaczone danymi zamawiającego (z przelewu bankowego) i są przeznaczone wyłącznie do jego użytku.

W sprawie zamówień zbiorowych prosimy o kontakt e-mailem na konto: sklep@matejuk.pl
Imię i nazwisko zamawiającego *
Imię i nazwisko osoby składającej zamówienie.
Adres e-mail zamawiającego *
Nr telefonu zamawiającego *
Prosimy o taki nr telefonu, na który - w razie potrzeby - można byłoby wysłać wiadomość sms.
Osobiste hasło *
Prosimy o wpisanie hasła, które posłuży później do otwierania plików.
Dokument sprzedaży
Każda sprzedaż jest rejestrowana na kasie fiskalnej, na podstawie przelewów bankowych, więc jeżeli nie potrzebujecie Państwo faktury, to pozostawcie puste wszystkie pola dotyczące faktury.

Jeżeli chcecie Państwo otrzymać fakturę zgodną z danymi z przelewu bankowego (tylko dla jednoosobowych kont bankowych), to zaznaczcie poniżej tylko pole "Czy faktura?", a następne pole dotyczące faktury zostawcie puste.

Jeżeli chcecie Państwo otrzymać fakturę na innego nabywcę, niż nadawca przelewu bankowego (np. w przypadku małżeńskich kont bankowych, należy wybrać JEDNĄ osobę), to wypełnijcie pole "Faktura - inna nazwa nabywcy".
Czy faktura?
Nie zaznaczać, jeżeli nie potrzebujecie Państwo faktury.
Faktura - inna nazwa nabywcy
Nie wypełniać, jeżeli nie potrzebujecie Państwo faktury. Wypełnić tylko wtedy, jeżeli chcecie Państwo otrzymać fakturę na innego nabywcę, niż nadawca przelewu bankowego.
Uwagi do zamówienia
Jeżeli macie Państwo jakieś dodatkowe informacje, to prosimy podać je krótko poniżej.
Klauzula informacyjna
Powyższe dane zbierane są i przetwarzane przez firmę MATEJUK EDUKACJA Marek Matejuk, z siedzibą w Wałbrzychu, przy ulicy Psie Pole 10, wyłącznie w celu realizacji Państwa zamówienia.
Jeżeli niżej wyrazisz taką wolę - będą również przetwarzane w celu przesyłania newsletterów drogą elektroniczną.
Dane nie będą udostępniane innym podmiotom, z wyjątkiem sytuacji określonych prawem.
Masz prawo do dostępu do treści swoich danych, do ich poprawiania oraz usunięcia.
Dane będą przechowywane przez 5 lat, począwszy od 1 stycznia następnego roku, zarówno dla celów podatkowych, dochodzenia ewentualnych roszczeń, jak i ochrony praw autorskich i majątkowych autora i wydawcy.
Podanie danych jest dobrowolne, ale ich brak uniemożliwi realizację zamówienia.
Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności firmy MATEJUK i polityką prywatności Google.
Dane podlegają ochronie zgodnie z procedurami RODO (Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE).
Jeżeli zamówisz któryś z niżej wymienionych newsletterów, to dane będą przetwarzane do momentu otrzymania Twojej rezygnacji. Wówczas zostaną usunięte.
Przetwarzanie i komunikacja *
Zgadzam się na przetwarzanie powyższych danych i komunikację związaną z realizacją zamówienia.
Required
Newsletter Matejuk.pl
Proszę o przesyłanie drogą elektroniczną, na wyżej podany adres e-mail, wiadomości dotyczących oferty, promocji i innych wydarzeń. Wyrażam zgodę na otrzymywanie newsletterów od firmy MATEJUK EDUKACJA Marek Matejuk, z siedzibą w Wałbrzychu, przy ulicy Psie Pole 10, drogą elektroniczną.
Newsletter MatPret
Proszę o przesyłanie drogą elektroniczną, na wyżej podany adres e-mail, wiadomości dotyczących ogólnopolskiego projektu edukacyjnego Matematyczne Preteksty, w tym ogólnopolskiego Konkursu Matematyczne Preteksty. Wyrażam zgodę na otrzymywanie newsletterów od firmy MATEJUK EDUKACJA Marek Matejuk, z siedzibą w Wałbrzychu, przy ulicy Psie Pole 10, drogą elektroniczną.
Newsletter AUM
Proszę o przesyłanie drogą elektroniczną, na wyżej podany adres e-mail, wiadomości dotyczących różnych działań Akademii Umiejętności Matematycznych. Wyrażam zgodę na otrzymywanie newsletterów od firmy MATEJUK EDUKACJA Marek Matejuk, z siedzibą w Wałbrzychu, przy ulicy Psie Pole 10, drogą elektroniczną.
Jeżeli zamówiliście Państwo newsletter/y, to przed jego/ich pierwszą wysyłką poprosimy Was o weryfikację.
Nasze newslettery otrzymują tylko osoby, które rzeczywiście na nie czekają.
Ponieważ wysyłamy je mailingiem masowym, to serwery pocztowe mogą traktować je jako spam i blokować. Jeżeli więc macie Państwo, na Waszej skrzynce pocztowej, ustawioną blokadę dla wiadomości masowych, to nie otrzymacie Państwo nawet e-maila weryfikacyjnego.
Jeżeli taki e-mail weryfikacyjny do Państwa dotrze, to prosimy o weryfikację i zastosowanie się do zaleceń tam opisanych.
Prawa autorskie i majątkowe. *
Zamawiane książki są dziełem autora i wydawcy. Ich stworzenie zajmuje sporo czasu i energii, a przede wszystkim wymaga unikalnych umiejętności. Jak czulibyście się Państwo, gdybyście stworzyli coś, na co "nie wpadł" nikt inny i poświęcilibyście na to kilka miesięcy ciężkiej pracy, a potem wszyscy korzystaliby z tego, nie wspominając, kto to wymyślił i nie płacąc Wam za to? Prosimy więc o potwierdzenie, że otrzymane książki będą wykorzystywane wyłącznie na własny użytek lub najbliższych osób, oraz że nie będą przekazywane innym osobom w żadnej formie (elektronicznej, papierowej, ustnej itp.), a zwłaszcza - nie będą publikowane w Internecie.
Required
Co dalej
Po otrzymaniu tego zamówienia, wyślemy automatycznym e-mail'em potwierdzenie jego otrzymania. Jeżeli podany adres e-mail jest poprawny, to otrzymasz go w ciągu kilku minut.

Prosimy o sprawdzenie danych i ewentualne ich poprawienie.
Następnie sprawdzimy Twoje zamówienie i wyślemy Ci osobnym e-mailem informację o jego realizacji (m.in. wartość z rabatami, numer naszego konta bankowego i tytuł przelewu). Prosimy więc o cierpliwość.

WAŻNE!
Ze względu na automatyczną wysyłkę potwierdzenia (co część serwerów traktuje jako pocztę niechcianą), po kilku minutach bardzo prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.


Pozdrawiamy Cię serdecznie i życzymy Ci miłego dnia,
firma MATEJUK EDUKACJA.

sklep@matejuk.pl

matejuk.pl
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy