Grupa wsparcia dedykowana osobom pracującym w gastronomii
Cześć! Nazywamy Bartosz* i Robert* i jesteśmy psychoterapeutami.Podczas pandemii COVID-19 zwróciliśmy uwagę na sektor gastronomiczny, który został odcięty od możliwości zarabiania pieniędzy, zatrudniania ludzi i prowadzenia firm. W rozmowach z ludźmi dotarło do nas, jak wielkim obciążeniem jest praca fizyczna w jednym z najbardziej popularnych sektorów rozrywkowych. W związku z tym chcieliśmy zaprosić wszystkich do podzielenia się swoimi przemyśleniami nt. pracy w gastro. Niebawem chcemy stworzyć grupę w której osoby borykające się z przewlekłym stresem, przemęczeniem i przeciążeniem, będą mogły na nowo odnaleźć radość ze swojej pracy. Twoje odpowiedzi pozwolą nam zrobić to lepiej! Jednocześnie, wypełniając ankietę możesz zastanowić się, czy i w jakim stopniu dotyczą Cię tematy poruszane na grupie.


Dzięki za pomoc i do zobaczenia!


**
Bartosz Michalewski jest absolwentem Ośrodka Szkoleń Systemowych w Krakowie posiadającego rekomendację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Współpracuje z Ośrodkiem Psychoterapii PROGRES, Siecią Klinik Psychologiczno-Psychiatrycznych Psychomedic, oraz prowadzi Hostel Readaptacyjny dla osób uzależnionych Drop-Up.

Robert Brożek jest psychologiem przygotowującym do uzyskania Certyfikatu Psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego prowadzonego przez Katedrę Psychoterapii UJ CM, pracującym w nurcie psychodynamicznym. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Katedrze Psychoterapii Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz na oddziale dziennym i w poradni zdrowia psychicznego Psyche Centrum Medycznego “Scanmed”.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Imię lub pseudonim
Wiek
Płeć
Stanowisko pracy
Staż pracy
Ile godzin w miesiącu poświęcasz na pracę?
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy