AHA dovolenka BALI / SRÍ LANKA / PARGA
Vitaj, tešíme sa, že chceš ísť s nami na AHA dovolenku za poznaním diaľok i samého seba. Ak prihlasuješ viac ľudí, vyplň najprv za jedného a formulár potom ponúkne prihlásenie ďalšieho. Vaše údaje sú u nás v bezpečí, nikomu ich nepošleme. Ak máš otázky, volaj Vierku 0907 784 549 alebo Irenku 0903 236 230.
Email address *
Tvoje meno *
Your answer
Tvoje priezvisko *
Your answer
Telefónne číslo *
Your answer
Aké sú tvoje plány? *
začiarkni
Required
Dátum narodenia *
Vypíš, alebo pošli mailom, ak chceš, aby sme ti my kúpili letenku.
MM
/
DD
/
YYYY
Budeš chcieť poistenie?
Pri letoch do exotiky stojí cez Pelikán v Európskej poisťovni poistenie zdravia, batožiny a storna letenky cca 40 € a kupuje sa spolu s letenkou. Storno sa nateraz nedá kúpiť zvlášť. Toto je predbežná objednávka, ešte môžeš zmeniť názor.
Z akého miesta budeš štartovať?
Pýtame sa kvôli prípadnej spoločnej doprave na letisko
Your answer
S kým by si rád/rada býval/a?
Nevieme garantovať, že budeš s kamarátkou/kamarátom, budeme sa rozdeľovať do izieb flexibilne, obvykle sú dvojky, ale na niektorom mieste, na dva-tri dni môžu byť trojky aj štvorky. Párom sa snažíme vyjsť v ústrety, poznač ak ide o partnera/partnerku. Ideš sama/sám? Urobíme zoznamovacie stretnutie, kde sa môžeš dohodnúť s niekým, kto ti sadne.
Your answer
Máš záujem o verziu "AHA dovolenka PRE ŽENY"?
Takýto pobyt zasa zorganizujeme, keď bude dostatok záujemkýň
GDPR súhlas
Zaslaním svojej prihlášky súhlasím v zmysle zákona Zák. č.122/2013 Z.z.o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov so spracovaním mojich osobných údajov, uvedených v prihláške, terapeutmi Irena Ritomská, Viera Belovičová, Martina Strnadová, Tibor Oros. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne na účely aktivít, na ktoré sa v tejto prihláške hlásim. Súhlas so spracovaním mojich osobných údajov, uvedených v tejto prihláške, je udelený na dobu 10 rokov a je možné ho kedykoľvek odvolať zaslaním žiadosti na emailovú adresu ahavikend@gmail.com. Zároveň súhlasím so zaradením mojej elektronickej adresy do databázy tohto spoločenstva, výlučne za účelom informovania o ich aktivitách.
Tvoja poznámka, odkaz
Your answer
Tešíme sa na teba a na spoločnú cestu! Tvoj Aha tím.
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service