Stan istniejący oraz perspektywy rozwoju Gminy Nowy Dwór Gdański
Szanowni Państwo,

zwracamy się z prośbą o wypełnienie ankiety, która została opracowana w związku z rozpoczęciem prac nad Strategią Rozwoju Gminy Nowy Dwór Gdański na lata 2021-2030.

Zależy nam, aby mieszkańcy skorzystali z szansy i okazji wypowiedzenia się w tak ważnych zagadnieniach, jakimi są kierunki rozwoju i przedsięwzięcia realizowane na terenie Gminy, służące całemu społeczeństwu.

Chcielibyśmy, aby dokument planistyczny - Strategia Rozwoju Gminy był naszym wspólnym dziełem, w którym każdy mieszkaniec ma swój udział i w którym odnajduje swoje potrzeby, a założone cele systematycznie i skutecznie realizowane będą w perspektywie najbliższych lat.

Ankietę w formacie word/pdf można pobrać ze strony www.miastonowydwor.pl/strategia lub w wersji papierowej przy wejściu do Urzędu Miejskiego w Nowym Dworze Gdańskim.

Ankiety w wersji papierowej prosimy składać w Biurze Obsługi Interesantów w Urzędzie Miejskim w Nowym Dworze Gdańskim. Natomiast w formacie word/pdf prosimy przesłać pod adres e-mail: b.kielar@miastonowydwor.pl

Termin wypełniania i dostarczania ankiet upływa w dniu 27 listopada 2020 r.

Bardzo prosimy Państwa o zastanowienie się i odpowiedzenie na poniższe pytania.
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy