92_Podzimní Moravice „pro rodiny s dětmi a začátečníky“ (13. – 15. 9. 2024)
S vodáckým pozdravem Ahoj!
Jsme rádi, že se účastníte naší akce.

Věnujte prosím pozornost níže uvedeným informacím. Děkujeme :-)

Součástí přihlášení na akci je SOUČASNÉ PROVEDENÍ PLATBY NA ÚČET KLUBU. Pro případ přihlášení více osob prosíme o ÚPLNÉ PŘIHLÁŠENÍ VŠECH OSOB JEDNOTLIVĚ (s uvedením poznámky kdo ke komu patří do skupiny), platbu lze provést za všechny osoby ve skupině dohromady nebo jednotlivě. Děkujeme!

Následně Vás budeme kontaktovat v týdnu konání akce s podrobným časovým harmonogramem a programem akce. Chcete-li si ověřit, že platba došla v pořádku na účet Sportovního-klubu.cz nebo pro více informací, zašlete nám Váš dotaz na: goldmann@sportovni-klub.cz.

Nezapomeňte sledovat i průběžně aktualizované informace na Facebooku klubu: www.facebook.com/sportovniklubcz, kde se můžete zapojit do vzájemné konverzace s organizátory akce, sdílet fotky, videa, dotazy, náměty a mnoho dalšího.

V případě využití cafeterie Benefit plus program, nás prosím před přihlášením dopředu kontaktujte.

V případě Vašich dotazů, skupinových požadavků nebo nabídek spolupráce neváhejte kontaktovat předsedu:
Ing. Petr Goldmann, goldmann@sportovni-klub.cz, tel: 724480632.

Část příspěvku účastníka bude použitý na akce pro děti a mládež dětských domovů prostřednictvím podpory sportovních akcí a prožitkových kurzů první pomoci. Znáte organizaci, kterou máme podpořit? Ozvěte se nám.

Máte svou skupinu, pro kterou chcete vymyslet akci programem i termínem na přání? Ozvěte se nám. Rádi s akcí pomůžeme a na podmínkách se dohodneme. Akce zdarma pro vás, nebo zvýhodnění pro celou skupinu – záleží na vás, jak s bonusem naložíte.

Chcete se zapojit do našeho týmu?
Ozvěte se nám!

Těšíme se na vás!
Váš tým Sportovního-klubu.cz :-)
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Vaše jméno a příjmení *
E-mail *
Telefon *
Uveďte prosím Vaše zkušenosti s vodní turistikou *
Profesionál
Začátečník
Pro NEOPREN s VODÁCKOU BUNDOU - uveďte prosím vaši výšku a hmotnost (vybavení s příplatkem +200 Kč).
Pro NAŠI dopravu po trase Havířov - Ostrava - ... uveďte odkud jste (s příplatkem +200 Kč).
Nástupní místo (přesné místo a čas pošleme v týdnu konání akce v závislosti na ostatních účastnících)
Z kterého města jste? (Budeme se snažit pomoci s logistikou, uvidíme-li že jede více aut ze stejného směru).
Váš zaměstnavatel (informačně)
Chcete více výhod? Nechte nám vzkaz s uvedením kontaktní osoby ve vaší společnosti. Rádi vašemu zaměstnavateli nabídneme spolupráci s našim spolkem. Podaří-li se spolupráci realizovat, vyberte si libovolnou akci dle dohody pro vás jako pozornost.
Zapojte se do našeho týmu! Možností je hodně, od pomocných prací až po plánování a organizaci akcí. Aktuálně hledáme: instruktory a řidiče našich akcí. Vaši snahu odměníme akcí pro vás na naše náklady, příspěvky na školení, doškolovací kurzy a příspěvky na vybavení.  A samozřejmě skvělou práci s lidmi pro lidi v přírodě.
Datum narození pro identifikaci platby (př. 19.07.1980) *
Provedení platby: peníze za akci prosím převeďte bezhotovostně na účet klubu: 2600063776/2010, variabilní symbol = 92 plus datum narození  např. pro 19.07.1980 je Variabilní symbol 921907. Níže prosím uveďte PŘESNOU ČÁSTKU a DATUM PROVEDENÉ PLATBY. V případě provedení platby za více osob prosím uveďte jména osob, za které byla platba provedena (přihlášení těchto osob však musí být provedeno zvlášť). *
Doplňkové informace: chcete-li nám cokoliv sdělit - zde máte příležitost.
Souhlas s podmínkami Sportovní-klub.cz, z.s.: Souhlasím se zpracováním osobních údajů a využití informací k e-mailovému informování o akcích a novinkách klubu. Souhlasím se Smluvními podmínkami Sportovní-klub.cz, z.s. Jsem si vědom, že akce se účastním na vlastní nebezpečí. Sportovní-klub.cz, z.s. nepřebírá žádnou odpovědnost za újmu na zdraví, materiální, nemateriální či jiné škody a újmy. Prohlašuji, že se na akci přihlašuji svým vlastním jménem (každý účastník je povinen se přihlásit zvlášť). Sportovní-klub.cz, z.s. doporučuje sjednání vhodného pojištění pro dané sportovní aktivity účastníkem (zejména pro akce konané v zahraničí). Souhlasím s pořízením fotografií a videí s následným zveřejněním v galerii a propagaci dalších akcí na sociálních sítích. Souhlasím se zařazením do členské základny Sportovní-klub.cz, z.s. (členství Vás k ničemu nezavazuje, lze kdykoliv písemně odvolat). *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Sportovní klub. Report Abuse